טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
מזל טוב ג'וני: גלהאגר זכה ב-X FACTOR GNCC


   26-05-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

בפעם הראשונה אי פעם, הצליח הרוכב המוכשר לסיים במקום הראשון על הפודיום וריגש את כולם

כיאה למירוצי ה-GNCC, גם הפעם קידם הגשם בברכה את באי התחרות באינדיאנה, שבבוקר הסבב השישי (מתוך 12) קיבלו כמויות לא מבוטלות של מים, כדי להפוך את המסלול הזה לכזה שאנחנו אוהבים, מלא בבוץ ולכלוך, שנראה כאילו הרוכבים יצאו מקרב היאבקות בוץ. המארגנים, להם היה את כאב הראש הגדול מכולם. לאחר עיכוב קל, יצאה התחרות לדרך, כשלנדון וולף הצליח לעבור את ההולשוט ראשון, כשאחריו טס ווקר פאולר.

פאולר וגלהאגר המשיכו להיאבק, כשאחריהם, במרחק של שמונה שניות, השתרך מקגיל. המוליכים המשיכו לעבוד קשה, כשלאט לאט נראה היה שגלהאגר מוריד הילוך בצורה מאסיבית, אבל פאולר, במקום לנצל זאת, עשה טעות לא אופיינית, לא לקח את הקו הפנימי של הסיבוב, וגלהאגר התעשת. כנראה שהוא הבין שהפעם מדובר בהיסטוריה, ובפעם הראשונה שלו אי פעם, הוא רשם ניצחון במירוץ GNCC.

"רדפתי אחרי אדם והרגשתי שאני יכול לעשות דברים קצת יותר מהר, עברתי אותו, ואת ג'ף הארט, ופתאום מצאתי את עצמי מוליך. פחדתי שאעשה משהו מאוד מטומטם שיפיל אותי למקום העשירי, אבל לשמחתי הצלחתי בסופו של דבר לעשות את זה, ואני שמח מאוד".

למרות הניצחון, ווקר פאולר ממשיך להוליך בביטחה את הסבב, כשאנחנו לאחר המירוץ השישי. מקגיל, שבדרך כלל מהווה תחרות קצת יותר בריאה לפאולר, נמצא במרחק של 51 נקודות, פער שנראה קשה מאוד למחיקה, אבל כמו שהסבב הזה לימד אותנו, זה לא נגמר עד שזה לא נגמר, בעיקר שיש עוד חצי עונה לפנינו.

תוצאות המירוץ:

1. ג'וני גלהאגר
2. ווקר פאולר
3. אדם מקגיל
4. כריס בוריץ'
5. לנדון וולף

טבלה שנתית:
1. ווקר פאולר 175 נק'
2. אדם מקגיל 124 נק'
3. ברייסן ניל 112 נק'
4. כריס בוריץ' 91 נק'
5. ג'ארוד מקלור 90 נק'
6. לנדון וולף 89 נק'
7. ג'וני גלהאגר 75 נק'תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 13:28-24.