טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
מוטוקרוס: טומאק מעל כולם


   25-05-2017, טל דשא    
  שלח כתבה זו בדוא"ל

סבב המוטוקרוס השני מגיע לגלן הלן והעיניים נשואות לעבר אילי טומאק ומרווין מוסקין. ב-250: זאק אוזבורן הוא המועמד הטבעי לזכייה באליפות

סבב המוטוקרוס השני מגיע לגלן הלן והעיניים נשואות לעבר אילי טומאק ומרווין מוסקין.

250:


זאק אוזבורן הוא המועמד הטבעי בעיני לזכייה באליפות. עד העונה אוזבורן היה רוכב עם פוטנציאל אך משהו נפתח ברוכב הזה והוא חד, מדוייק ואגרסיבי, כמו שראינו אותו בעונת הסופרקרוס , בניגוד למתחריו שצריכים להתאפס על עצמם. במרוץ הראשון ראינו את אלכס מרטין, ג׳רמי מרטין , ארון פלסינג׳ר, אדם סיניסירולו וגם את אוסטין פורקנר נותנים בראש אך בסופו של יום בכדי לנצח מרוץ ואליפות צריך להיות מהיר מהרגע הראשון או מהיר בהרבה משאר המתחרים , ועקבי, כן שוב פעם המילה הזו.

נראה שבגדול אם אנו לוקחים את כל החבילה של אוזבורן אז כרגע הוא המתמודד העיקרי על כתר האליפות. גלן הלן זה מסלול עם עליות וירידות קיצוניות , מסלול משגע ומשוגע לחלוטין ותחושת הבטן אומרת שאוזבורן , פורקנר וג׳רמי מרטין יהיו המועמדים העיקריים לניצחון באחד משני המרוצים שיערכו בסוף השבוע הקרוב.

450:


כאן כבר אין שאלה של מי הוא הרוכב הטוב באליפות, זה אילי טומאק ובהפרש רציני מאוד משאר הרוכבים אך דווקא בסוף השבוע הקרוב הסכנה שלו יכולה לבוא מבית. במהלך הפגרה הקטנה שהיתה בין עונת הסופרקרוס והמוטוקרוס יצא לי קצת לראות אימונים של רוכבים בכל מיני מסלולים, בעיקר גלן הלן ופאלה והאמת שמח שהיה חזק מאוד בגלן הלן זה הוא בן קבוצתו של אילי טומאק ג׳וש גרנט.

גרנט סיים את עונת הסופרקרוס על הפודיום והתחיל את אליפות המוטוקרוס על הפודים וכעת כאשר מגיעים למסלול שהוא אוהב ומהיר מאוד בו יש מצב שנראה איזה קרב קטנטן על הניצחון בין טומאק לבין גרנט. גרנט הוא רוכב מעולה, מהטובים שיש היום באליפות וזו לא שאלה בכלל של אם הוא יכול להביא תוצאות כי הוא כבר הביא אותן ומי שלא לוקח את גרנט כאן בחשבון עושה טעות, רק שיעלה את המדרגה הבאה ויביא גם ניצחון למורת רוחו של טומאק.

מרווין מוסקין יהיה חייב להעלות קצת את הרמה שלו אם הוא רוצה לקחת אליפות השנה, הוא חייב להיות יותר עיקבי ואגרסיבי, לפתוח חזק ככל הניתן ורק להגביר את הקצב לאחר מכן מכיוון שבכדי לנצח את טומאק כשהוא בשיא של השיא של הקריירה שלו יצריך ממוסקין הרבה יותר ממה שהוא נותן עכשיו, אם בכלל יש לו את זה בפנים.

מרווין הצורפתי נבחר להיות רוכב ק.ט.מ המוביל לאחר הפרישה של דאנג׳י אך אולי זה עוד מוקדם מדי עבורו. ברור לכולם שכל עוד טומאק בריא ושלם יהיה כמעט בלתי אפשרי להביס אותו אך דווקא רוכבים כמו ג׳ייסון אנדרסון שחטף פצצה בעין במרוץ הקודם או קופר ווב שלומד את העניין מסוגלים להפתיע עם פרצי מהירות ואגרסיביות, הם היחידים על המסלול כרגע שמזכירים את טומאק מבחינת הכישרון , המהירות והאגרסיביות ולמרות שיש לשניהם עוד דרך ארוכה ומלאת פציעות בכדי להגיע לרמתו של טומאק הם בדרך הנכונה.


Select Textתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 02:03-24.