טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
ראלי דרך המשי 2017: הכי טובים שיש


   28-05-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

נהגי הראלי הכי טובים שיש בעולם יתחילו במוסקבה שבועיים של נהיגה טרנס אירופאית-אסייאתית, בחוויה של פעם בחיים

צילום: Kin Marcin/Red Bull Content Pool1

האתגר של מירוץ ראלי דרך המשי 2017 נחשף, לאחר הודעה על המסלול הרשמי. עם כמעט 10,00 ק"מ שיתחלקו על פני 14 שלבים על מסלול שיכלול את רוסיה, קזחסטן וסין, רק הגדולים באמת יהיו בפנים. הרוכבים כבר מחממים מנועים לקראת הפתיחה של המירוץ בכיכר האדומה במוסקבה ב-7 ביולי. נכיר את הצוותים הבולטים במירוץ, שיסתיים ב-22 ביולי.

סטפן פטרהנזל


הוא ממשיך לעשות היסטוריה מאז הצטרף לפז'ו טוטאל. הניצחון שלו בראלי דקאר ב-2016 היה השישי שלו על ארבעה גלגלים. יש לו 13 ניצחונות בדקאר ובנוסף גם 6 תארים על דו גלגלי מוקדם יותר בקריירה. פטרהנזל יתחרה עם הנהג דניאל אלנה, שותף ותיק שלו במהלך ראלי דרך המשי.

סבסטיאן לואב


מאז פרישתו מ-WRC, עם מורשת של תשעה תארים רצופים, לואב מנסה את כוחו במספר דיסיפלינות נהיגה חדשות. ברציפות הצרפתי סיים במקום השני בדרך המשי בשנה שעברה, ויחד עם נהג המשנה דניאל אלנה, המטרה היא לצעוד הפעם לצמרת הפודיום.



סיריל דספרס


הוא משלים את הצוות של פז'ו, וכמו חברו לקבוצה פטרהנזל, יש לו שורת הצלחות בדקאר על שני גלגלים בעבר, והוא עבר לארבעה גלגלים. יש לו ניצחון בראלי דרך המשי בשנה שעברה, וזה עוד הצטרף לפודיום שלו בדקאר. ברור שעוד הרבה ניצחונות הולכים להגיע בהמשך לדספרס ונהג המשנה שלו דייויד קסטרה.

נאסר אל עטייה


כשיותר ממחצית מדרך המשי מתרחשת בסין, הדיונות של מדבר גובי יכולות בקלות להיות ההבדל בין הצלחה לכישלון. בזה בדיוק מומחה האשף למירוצי החול אל עטייה, שרוכב על טויוטה הילוקס וינסה להוסיף עוד תואר לרשימה.

ג 'יניל דה וילייה


רוכב נוסף בטויוטה הוא זוכה דקאר לשעבר דה וילייה. למר עקביות יש את כל הכלים לתת למעריצים שלו מאפריקה להיות גאים בו. יחד עם הנהג המלווה דירק וון זיטוויץ, לא חסר ניסיון לצוות הזה.

רז הימן והלל סגל עם הצהובה בדרך המשי







תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 14:04-24.