טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
הישג ענק לרוכבים הישראלים בהלאס ראלי ביוון


   30-05-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

השתתף בהכנת הכתבה: עומר פרל

דני פרל ואיתי מולדבסקי סיימו את הראלי הגדול באירופה במקום השלישי. דורון ווינטר סיים מחוץ לפודיום: "חמק לי מבין האצבעות, אבל חש סיפוק עצום"

הישג ענק לרוכבים הישראלים בהלאס ראלי ביוון: דני פרל ואיתי מולדבסקי סיימו את הראלי הגדול באירופה במקום השלישי. הראלי נמשך על פני 7 ימים ולאורך 1,700 ק״מ ביוון. זאת לאחר קרב מתוח עד היום האחרון למירוץ, כאשר לפני פרל ומולדבסקי היו ממוקמים צוות קיני מאוסטריה (אלוף העולם במוטוקרוס לשעבר) וצוות גרמני. הפער ביניהם למקום הרביעי שנמצא אחריהם היה 5:58, אבל הצווות שלנו עשה את העבודה ובגדול וסיים על הפודיום.

המתמודד הישראלי השני בתחרות, דורון ווינטר, מסיים עם אכזבה מבחינתו, כאשר הפודיום חמק לו בין האצבעות והוא סיים מחוץ לשלישייה הראשונה. ווינטר סיפר: לפני פחות מ 24 שעות סיימתי את השיגור השנתי שלי לחלל. זה היה השיגור המוצלח ביותר שלי עד כה והפודיום שחמק לי מבין אצבעותי הוכיח לי שוב שהמורכבות והשבריריות של הספורט הזה היא מה שגורמת לי לאהוב אותו כל כך.

צוות פרל בראלי יוון

להתחרות במרוצי מרתון על אופנוע זו משימה מורכבת ושברירית להפליא, כל מטר מתוך מיליוני המטרים שאני גומע בשבוע כזה יכול להיות האחרון ולכן ניהול המירוץ חייב להיות מושלם. אני לוקח את המשימה הזו עוד קצת קדימה וגם מתעקש להיות מופע של איש אחד שבנוסף למטלות הרכיבה והניווט הקשות גם צריך לטפל באופנוע ובעצמי. זה מאוד לא קל, אבל הסיפוק הוא עצום.

הישג ענק. צוות פרל בראלי ביוון

אמנם אני חוזר הביתה בלי גביע, אבל זה לא משנה כהוא זה את החוויה המדהימה שעברתי השבוע. כמות האנשים שבזכותם הנני כאן היא עצומה ובהמשך אכתוב פוסט תודות מסודר לכולם.

עד אז אני רוצה להודות לדני פרל, עומר פרל, איתי מולדבסקי וערן ספיר שהיו איתי כאן ותמכו כמו שרק אנשי מירוצים יכולים לתמוך, למילאטיס מארגן הראלי על עוד מירוץ מדהים, לכל מי שתמך ועודד ולייקק ושיתף לשוקו שעקב ושמר לי על הדופק שבוע שלם ובעיקר בעיקר לגן הגורים שלי ולאהבת חיי הנצחית.

דורון וינטר מודה :
דורון וינטר עם KTM500 בתמיכה של ד.ל.ב מוטורספורט, מוסך אופרוד, Contour מצלמות אקסטרים, Ananas-Global וצמיגי Golden Tyre


צוות פרל מודה:
חסות - חב' פנגו. תומכים: פולאריס נתניה, "אננס גלובל", גרון סנטר.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 14:38-24.