טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
המוטוקרוס מגיעה אל עמק הרעמים


   01-06-2017, טל דשא    
  שלח כתבה זו בדוא"ל

אליפות המוטוקרוס הטובה בעולם מגיעה לסבב ה-3, כאשר כבר ברור שיש רוכבים שהולכים לתת פייט רציני מאוד לאילי טומאק, שחייב להתחיל לרדוף אחרי מוסקין

אליפות המוטוקרוס הטובה בעולם מגיעה לסבב ה-3 שייערך בט'נדר ואלי (עמק הרעמים) ואם הסבב הקודם בגלן הלן לפני כשבוע מעיד על משהו, זה על כך שיכולים לקום לטומאק מתחרים ראויים במהלך העונה.

250


סוף סוף ראינו את ג'רמי מרטין עושה משהו עם ההונדה, למרות שהמרוץ השני לא הלך לו טוב, עדיין ניצחון אחד הוא השיג וזה מעולה להמשך העונה, והמרוץ השני בו ניצח הרוקי הטרי של ימאהה דילן פרננדיז גם היה בגדר הפתעה, מה שאומר שהפעם אנו כנראה נקבל שוב פעם הפתעה כזו או אחרת באחד מהמרוצים. מי יודע, אולי העונה הזו תתפתח לעונה מטורפת עם כמה וכמה רוכבים שמתמודדים באמת על האליפות.

בכל זאת, זו הפעם הראשונה בשלוש העונות האחרונות, שהמועמדים לאליפות הם לא רק רוכבי ימאהה כאשר ב- 2014 -2015 האליפות הלכה לג'רמי מרטין ובעונת 2016 קופר ווב שגם הוא רכב עבור ימאהה בקטגוריה לקח את האליפות, כאשר יריביו העיקריים היו ג'רמי מרטין ואלכס מרטין, שגם היה היה על ימאהה, אז באמת מדובר בשינוי מבורך.

זאק אוזבורן יצא עם מירב הנקודות מגלן הלן וגם מהאנג טאון אך הוא לא ניצח בשבוע שעבר, ולכן אפשר לראות סדק קטן בשריון שלו, לפי מה שנראה הולך להיות אטרף.

צילום: www.racerxonline.com

450

גלן הלן הוא מסלול מיוחד, קשה מאוד, עם עליות קשות וחול רך, בדיוק מה שאילי טומאק אוהב ולכן קשה להאמין שטומאק לא ניצח את אחד משני המרוצים בשבוע שעבר. לכן, עם כל הכבוד למרווין מוסקין וג'ייסון אנדרסון שניצחו מרוץ כל אחד לראשונה בקריירת ה-450 שלהם באליפות המוטוקרוס, לצערנו שני הרוכבים הללו לא ידועים כרוכבים עקביים ולכן קשה לראות אותם מתמודדים מול טומאק על הניצחון בכל שבוע.

זאת, בניגוד לטומאק שקשה לראות אותו לא מתמודד על הניצחון בכל שבוע כל עוד הוא בריא, וכרגע הוא בריא ובכושר שיא אז צפו לתגובה ממנו במהלך הסופש הקרוב. נכון לעכשיו מוסקין מוביל את הטבלה עם 89 נק' לעומת 74 של אילי טומאק , מה שאומר ששוב טומאק חייב להתחיל לרדוף אחרי מוביל הטבלה, רק שהפעם זה לא ריאן דאנג'י הסופר עקבי כמו בסופרקרוס אלא מרווין מוסקין שעוד לומד את הקטגוריה וצריך לקחת ב-2 ידיים את התפקיד של רוכב מס' 1 בקבוצה.

מצד שני לאנדרסון אין מה להפסיד והוא רואה רק ניצחונות כך שביחד עם ג'וש גרנט שנראה מעולה אנו מקבלים תמונת אליפות לא רעה בכלל נכון לעכשיו, ובסופו של דבר הכל נח על כתפיו של טומאק שיש ביכולתו לקחת את האליפות הזו בלי לראות בעיניים, יהיה מעניין זה בטוח.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 00:18-24.