טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
AMA MOTOCROSS: מי יגיע הכי מוכן להיי פוינט?


   08-06-2017, טל דשא    
  שלח כתבה זו בדוא"ל

האליפות מגיעה לסבב הרביעי, ולאור הסיבובים הקודמים יש למה לחכות. תחושת הבטן היא שבאגת וטומאק הולכים להאבק הרבה העונה. טל דשא מתכונן

חיות המוטוקרוס האמריקאית מגיעים לסבב הרביעי שיערך בהיי פויינט והאמת שלאור מה שקרה בסבב הקודם יש למה לצפות ולחכות.

250

קשה עד בלתי אפשרי לנחש מי ינצח במרוץ הקרוב, בסבב הקודם ניצחו אלכס מרטין וג'ואי סבטג'י, לפניו ניצחו ג'רמי מרטין ודילן פרננדיז וכך זה הולך מאז שהתחילה העונה, ריבוי מנצחים בכל מרוץ ומרוץ והרוכב שיקח את האליפות הוא זה שיצליח לבלוט מעל השאר. העניין הוא שעד כה העונה הכל פתוח לחלוטין.

האמת היא שהניצחון של אלכס מרטין מפתיע מאוד, הרוכב הזה מאוד מוכשר, בא ממשפחה שיש לה מסלול מוטוקרוס והוא אחיו הגדול של ג'רמי מרטין שבעצמו אלוף פעמיים, לאלכס הדברים לא הולכים בקלות אך נראה שמה שפוגע בו בינתיים העונה הוא חוסר העקביות לצד חוסר רציני במזל. המנצח השני של הסופ'ש היה ג'ואי סבטג'י וכאן מדובר על רוכב שמצופה ממנו לנצח .

סבטג'י הוא רוכב מדהים, באמת אחד הטובים בקטגוריה אבל אי היכולת שלו לעמוד בלחץ ברגעים הקריטיים עלתה לו כבר פעמיים באליפות סופרקרוס וגם באליפות מוטוקרוס אחת, גם השנה סביר להניח שסבטג'י לא יקח אליפות אך עוד ניצחונות סביר להניח שיצליח לקחת. ישנם עוד רוכבים על המסלול ובתכלס גם ג'רמי מרטין, אוסטין פורקנר, דילן פרננדיז, ארון פלסינג'ר, אדם סיניסירולו, זאק אוזבורן ועוד לא מעט רוכבים יכולים לנצח בסוף השבוע הקרוב וכל אחד שיעשה זאת כנראה שיצטרף לקרב על האליפות.

450

בסופו של דבר אין כמו הקטגוריה הבכירה, ושני המנצחים של שבוע שעבר הם בגדר הפתעה גדולה באותה המידה. המנצח במרוץ הראשון היה ג'סטין בוגל, על הסוזוקי של ריקי קרמייקל והאמת שבוגל היה נראה כמו אחד שעושה זאת על בסיס קבוע, הבעיה היא שבמרוץ השני בוגל חזר להרגליו ובזה נגמר הסיפור, קצת מעצבן מאלוף סופרקרוס 250 לשעבר שתמיד מעביר תחושה שיש לו את היכולת לנצח מרוצים אבל חסר לו עוד קצת מהירות ובעיקר שזה תלוי בו, אולי בכל זאת יפתיע ויעשה לקרמייקל טוב על הלב.

הרוכב השני שניצח הוא בלייק באגת. באגת היה תמיד אחד התותחים באליפות ה-250 וניצח לא מעט מרוצים לרוב תוך כדי רדיפה אחרי מוביל המרוץ והבסה שלו ראש בראש, במו שעשה לטומאק בסוף השבוע האחרון. הבעיה של באגת עד כה היתה שהוא תמיד פצוע והסיבה שקיבלנו את באגת במיטבו בשבוע שעבר היא שבאגת בריא לחלוטין וכמו שראינו כאשר הוא בריא הוא מהיר עד מאוד ולא שכח איך לנצח מרוצים, אולי בק.ט.מ יתאפסו על עצמם , יעבירו את באגת לקבוצת המפעל עם אופנוע מפעל ואז נראה למה הוא מסוגל.

מי שבטוח רוצה להחזיר את האליפות לכיוון הנכון הוא אילי טומאק שבינתיים מתקשה ומפגר אחרי מרווין מוסקין באליפות בלא פחות מ-17 נקודות, ולחשוב שלפני פתיחת העונה אף אחד לא חשב בכלל שמישהו יתקרב לטומאק באליפות הזו.

לא ברור מה הבעיות של טומאק אך בסופו של דבר טומאק הוא הרוכב המהיר ביותר באליפות אך בסודי סודות נגלה לכם שבאגת לא פחות מהיר ממנו וששני הרוכבים הללו מורכבים מאותו הבסיס, מהירות, אגרסיביות וביצים בגודל של שור, לכן עם עוד קצת אימון וביטחון באופנוע ובעצמו תחושת הבטן היא שבאגת וטומאק הולכים להאבק הרבה העונה. נכון היו עוד רוכבים במרוץ קודם אך אלו הרוכבים שתפסו את צומת ליבי, עכשיו נראה מי יהיה הרוכב שיגיע הכי מוכן להיי פויינט.

צילום: www.promotocross.comתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 04:24-24.