טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
ה-MXGP מגיע לרוסיה


   08-06-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הסיבוב העשירי של האליפות ייערך לראשונה במסלול אורליונוק ברוסיה. קלמנט דיסל מגיע עם המומנטום, אבל הפציעה של טים גאדג'סר טרפה את הקלפים לכולם

לאחר סוף שבוע חופשי, ה-MXGP מוכן לסיבוב נוסף בסוף השבוע הקרוב. הסיבוב העשירי של האליפות ייערך לראשונה במסלול אורליונוק ברוסיה, שהוכיח עצמו כראוי לאחר שכבר אירח את אליפות הג'וניור ב2016. הפעם האחרונה בה ה-MXGP ביקר ברוסיה הייתה ב-2012.

קלמנט דיסל ופול ג'ונאס מגיעים עם המומנטום לאחר הניצחנות בסיבוב הקודם בצרפת, כשלדיסל זה היה הניצחון הראשון העונה.

אנטוניו קאירולי מוביל את הטבלה, וניצח גם בסיבוב הקודם ברוסיה. התחרות אף פעם לא התקיימה במסלול באורליונוק, וטים גאדג'סר נעדר בגלל פציעה, ההרגשה היא שהכל יכול להיות והיסטוריה חדשה יכולה להיכתב בסוף השבוע. תמונת הפודיום נראית פתוחה לחלוטין.

קלמנט דיסל מגיע אחרי ההופעה המחשמלת בצרפת, ויחפש להמשיך את המומנטום. עם ניצחון ברוסיה ב-2012, פחות מניצחון או לפחות פודיום לא באים בחשבון עבור הבלגי.

צילום: http://www.mxgp.com

יליד רוסיה ייבגני בובריישב אישר שהוא יתחרה מול הקהל הביתי שלו, לאחר פציעה שהוא סוחב עוד מגרמניה. הקהל הביתי ייתן לו המון מוטיבציה להתקדם מהמקום השביעי בו הוא נמצא בטבלה כרגע, יחד עם הפציעה של טים גאדג'סר שתאריך החזרה שלו לא ידוע.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 14:04-24.