טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
GNCC: ווקר פאולר חזר לעניינים


   14-06-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

לאחר שלושה שבועות הפסקה ה-GNCC חזר בגדול לניו יורק. ווקר פאולר חזר להראות מי הבוס. מקגיל וכריס בוריץ' השלימו את תמונת הפודיום

לאחר שלושה שבועות הפסקה, ה-GNCC חזר בגדול ועוד לניו יורק. התנאים במסלול היו אידיאליים והצופים נהנו וראו את אלוף שש פעמים בעבר כריס בוריץ' מתחיל מצוין מההולשוט, ואת לנדון וולף נצמד לו לזנב. וולף לא הסתפק במקום השני ובמהרה השתלט על ההובלה. הוא המשיך להוביל במרבית הסיבוב הראשון, כשבוריץ' וווקר פאולר על הזנב שלו.

"אני לא בטוח מה קורה עם ההתחלות שלי, אבל אני צריך לעבוד על זה", אמר פאולר בסיום. "למרבה המזל, היינו לפני מקגיל מההתחלה, אחרת זה היה יום ארוך. לקח לי עד סיום ההקפה הראשונה להשתלט על ההובלה והופתעתי מכמה רטוב היה המסלול".

צילום: http://gnccracing.com

פאולר נאבק להתקדם ולהיצמד למובילים ועשה כמה מהלכים שלקחו אותו לראש עד לסיום הסיבוב הראשון. בינתיים, מקגיל עושה דרכו למובילים לאחר התחלה רעה, ומתמקם במקום השישי.

כשההקפה השנייה החלה, מקגיל צמצמם פערים מול פאולר היה צמוד אליו כשהדגל הלבן הונף. הקרב ביניהם היה צמוד והם התחלפו כמה פעמים בראש. "לקראת סוף המירוץ נכנסתי לסחרור ואיבדתי זמן", סיפר פאולר. מקגיל הבין שזו ההזדמנות שלו, אבל פאולר ניצל כל טעות שלו ונשאר עם המאזן המדהים שלו. בוריץ' נשאר עקבי במקום השלישי, וג'רוד מקלור פספס ממש בקטנה את הפודיום. וולף סגר את החמישייה הראשונה.

תוצאות המירוץ

1. ווקר פאורל
2. אדם מקגיל
3. כריס בוריץ'


טבלת האליפות

1. ווקר פאולר 205
2. אדם מקגיל 149
3. ברייסן ניל 112תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 04:13-24.