טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
הונדה מזמינה: מסיבת 'לילה לבן' לדו גלגלי בלבד!


   22-06-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הפנינג מכירות בסניף הונדה אופנועים בתל אביב עד הלילה עם הנחות והטבות מיוחדות. מוזיקה, בירות, ופינוקים מיוחדים. לא תבואו? ידיעה פרסומית

הונדה אופנועים, תשתתף גם השנה במסגרת אירועי 'לילה לבן' בתל אביב ומזמינה להפנינג מכירות ומבצעים בסניף הראשי בתל אביב שיהיה פתוח עד הלילה.

במסגרת כך תקיים הונדה אופנועים באירוע "לילה לבן" יום חמישי ה-29.6 יום מכירות מיוחד, בבית של האופנועים- חנות הקונספט וסניף הטרייד אין החדשים של הונדה והסניף המרכזי של הונדה אופנועים ברחוב שבח 1-5 בת"א. הונדה מציעה הנחות והטבות חד פעמיות על כל דגמי הדו-גלגלי של הונדה, בהם : הנחות על אופנועים וקטנועים, עד 40% הנחה על מגוון גדול של אביזרים של מיטב החברות ומבצעים על כלים יד שנייה. כמובן, כמיטב המסורת בכל שנה בירה קרה, מוזיקה טובה ושלל פינוקים לבאים.

במהלך היום תעניק הונדה אופנועים ללקוחותיה בשאר רחבי הארץ הנחות והטבות חד פעמיות בכל סניפיה הנוספים ברחבי הארץ, במסגרת שעות הפעילות הרגילות.

אירוע לילה לבן של הונדה אופנועים יתקיים ביום חמישי , 29.6.16 בסניף המרכזי של הונדה אופנועים ובחנות הקונספט החדשה, ברח' שבח 1-5 בת"א.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 23:39-24.