טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
GNCC: ברוכים הבאים למסלול המהיר


   23-06-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

אחד מהמסלולים המרתקים ביותר בסבב יארח את הרוכבים, שינסו סוף סוף לעצור את הדהירה של ווקר פאולר ולהקטין את הפער ממנו בפיסגה

המירוץ הכי מהיר שיש בכל סבב ה-GNCC, הוא ללא ספק זה שיתקיים בסוף השבוע הקרוב, וייערך במורגנטאון, וירג'יניה. תחרות ה-snowshoe mountain צפויה להיות צמודה, בעיקר בגלל האיכות והאהבה של הנהגים למסלול הזה, אבל ככל הנראה שהתואר של התחרות, שנערכת זאת השנה ה-11 ברציפות, יילך לווקר פאולר.

התחרות, שכוללת 13 סיבובים מעגליים, לא זרה לפאולר, שמכיר כל גרגר אדמה במירוץ הזה, ועשוי להגדיל את הפער שלו כשיעבור את קו הסיום. עם פער של 56 נקודות על שאר חבריו (המאכזבים, יש לציין), ב-XC1, הוא רשם עד עכשיו שישה ניצחונות, ולא ירד אפילו פעם אחת מהמקום השני. פאולר הוכיח עד כמה חשוב להיצמד לתוכנית הנסיעה שלך, ואם היא טובה - זה מזניק אותך גבוה.

מי שישמח מאוד לשבור את ההגמוניה הוא אדם מקגיל, יריבו הוותיק, שהפעם מתחרה במתחם הביתי שלו במערב וירג'יניה, וישמח לרשום ניצחון. ברייסן ניל, שנמצא בתקופה לא טובה, עם שני סיבובים אחרונים רעים, ישמח מאוד להשאיר את זה מאחוריו, ולהיכנס גם כן אל הפודיום. כריס בוריץ' הוותיק, שזכה בסבב הכללי שש פעמים, יש גם כן רצון עז להצליח.

כמובן, כמו בכל סבב של ה-GNCC, התחרות תכלול גם את תחרויות החובבים, הילדים, נערים, נשים ועוד.

הטבלה הכללית
1. ווקר פאולר
2. אדם מקגיל
3. כריס בוריץ'
4. ג'ארוד מקלאור
5. לנדון וולף
6. ג'וש מריט
7. ג'וני גלאגהר
8. ווסטלי וולףתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 03:57-24.