טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
ה-GNCC: ווקר פאולר עם עוד הופעה חלומית


   27-06-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הסבב ה-11 של "התחרות הכי קשה באמריקה" הצדיק את הכינוי, ופאולר רכב כל הדרך לניצחון השביעי שלו העונה. קווין יוהו הדהים וסיים במקום השני

אליפות ה-GNCC, המשיכה בסוף השבוע עם הסבב ה-11 שלה, במערב וירג'יניה, בהר השלג הפופולרי. "התחרות הקשה באמריקה" הצדיקה את הכינוי שלה לאחר כמות אדירה של גשם שירד בימים שלפני התחרות, מה שסידר אדמה בוצית מאוד למתחרים. כריס בוריץ' התחיל מצוין והוביל את הדרך אל היערות, כשאדם מקגיל לא הרבה מאחוריו. מרגע שהם הגיעו אל "החור של האוורד" הידוע לשמצה, היה זה ווקר פאולר שהשתלט על עמדת ההובלה. ומהר מאוד מצא עצמו ביתרון של 49 שניות על שאר הרוכבים, שנתקעו בצוואר בקבוק.

לרוע מזלו, מקגיל התרסק מוקדם, מה שאפשר לכריס בוריץ' וברייסן ניל לעקוף אותו. בינתיים, פאולר המשיך לחמם מנועים ודהר עד לניצחון השביעי שלו העונה כשהוא מוביל לאורך כל המירוץ. מי שהפתיעו מאוד היו קווין יוהו וברנט סטארדיוונט, שנצמדו למקומות השני והשלישי לאורך חלקים נרחבים מהמירוץ.

יוהו סיפק את המירוץ הכי טוב שלו אי פעם, עד למקום השני על הפודיום. מדהים. המזל הרע של ניל שנתקע אפשר לבוריץ' להגיע שלישי, וגרם לו לפספס את הפודיום עם המקום הרביעי.צילום: http://gnccracing.com

פאולר פרגן בסיום: "לראות בחורים כמו קווין יוהו עולה כאן למעלה ומשיג את הפודיום הראשון שלו, זה פשוט מדהים. המקום הזה כל כך בלתי צפוי. נתקעתי פעמיים במהלך המירוץ, וזה ממש הרגיש שהייתי בתחתית".

בריאן וולף נתן את המירוץ הכי טוב שלו וסיים חמישי. אחריו קודי ולנדן גם הוא עם מירוץ טוב. ג'רוד מקלור חצה את קו הסיום במקום השמיני בלבד, ומרטי כריסטופרסון סיים תשיעי.

תוצאות המירוץ

1. ווקר פאולר
2. קווין יוהו
3. כריס בוריץ'
4. ברייסן ניל
5. בריאן וולף


טבלה כללית

1. ווקר פאולר (235)
2. אדם מקגיל (159)
3. כריס בוריץ' (133)תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 15:03-24.