טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
פורמולה 1: באלאגן מהסרטים באזרבייג'ן


   28-06-2017, טל דשא    
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הסבב של האליפות הגיע לבאקו וקיבלנו מירוץ מבורדק ומבורך עם קרב אמיתי בין פטל והמילטון. לאנס סטרול בן ה-18 עם הפודיום הראשון אותו לא ישכח לעולם

לאחר כמה מרוצים לא מעניינים במיוחד מבחינת עקיפות וכאלו הגיע הסבב של פורמולה 1 לבאקו באזרבייג'ן ונתן לנו מרוץ מהסרטים שאותו לא אוכל לתאר לא משנה כמה אנסה. אז ככה, לאחר הרבה מאוד שנים של צפייה במרוצים מכוניות ואופנועים גם כביש וגם שטח אני חייב לציין שמרוץ כלכך מבולגן לא ראיתי מימי, אולי כן בעצם אבל בכל אופן גם אם כן אז המרוץ הזה עדיין מבורדק יותר.

המרוץ החל כאשר המליטון מזנק מעמדת הפול פוזישן ושאר העולם מנסה לתפוס אותו אך המרוץ גם הופסק לטובת מכונית בטיחות לאחר כמה מקרים של פנצ'רים והעיקרי מביניהם הוא דווקא ואלטרי בוטאס שנכנס בקימי ועשה לשניהם נזק.

בוטאס נזרק בעקבות זאת למקום האחרון ושתבינו שבסופו של דבר מצא עצמו במקום השני בסוף המרוץ. לאחר עשרים דק' בערך של מכונית בטיחות , שברים על המסלול רחובות , מכוניות שלוקח זמן לפנות אותן ועוד כל מיני דברים קטנים המרוץ מופסק כשאר המליטון ראשון וסבסטיאן פטל שני ודווקא שם ראינו משהו הזוי לחלוטין.

המליטון חיכה שמכונית הבטיחות תיכנס בחזרה לפיטס וכשהיא עשתה זאת הוא האט כדי שיוכל בעצמו לשלוט מתי מזנקים מחדש למרוץ אך הוא עשה זאת תוך כדי פנייה כאשר סבסטיאן פטל צמוד אליו מאחוריו וכתוצאה מזה פטל נכנס בו וגרם לנזק לשניהם , פטל כל כך התעצבן שהוא הגיע בנסיעה לצידו של המליטון , שזה דבר אסור ונכנס במכוניתו של המליטון בצד בכוונה וכך סיכן את שניהם עכשיו שתבינו שני הנהגים האלו חולקים ביחד 7 אליפויות עולם, הם הכי טובים והכי מקצועיים שגם מרוויחים הכי הרבה ושניהם התנהגו בחוסר אחריות אך רק פטל קיבל על כך עונש של עצירה ל-10 שניות ברחבת הטיפולים, טרפת מוחלטת.

צילום: www.f1fanatic.co.uk

כך שני המובילים של המרוץ איבדו את ההובלה לאחר כל סאגת הדגל האדום במרוץ וכל הכניסות שלהם האחד בשני ומי מוביל את המרוץ פתאום? דניאל ריכרדו מקבוצת רד-בול שבכלל לא דיגדג להם לפני כן ושני היה לאנס סטרול מקבוצת וויליאמס עם קווין מגנוסן מאחוריו . ריבוי העקיפות והפרישות במרוץ הביא בסופו של דבר למצב שבו בוטאס שהיה אחרון להזכירכם נמצא שלישי עם פטל והמליטון מאחוריו בהתאמה. המליטון היה מהיר מפטל אך פטל נהג חכם ממנו ולכן הצליח לסיים במקום הרביעי כאשר המליטון חמישי ומה עם בוטאס אתם שואלים?

הוא עקף את סטרול על קו הסיום והדיח אותו למקום השלישי. טרוף של מרוץ שקשה עד אי אפשר לעשות בו סדר עד הסוף עם כל כך הרבה התרחשויות וקרב אמיתי בין פטל לבין המליטון שהוציא לפטל את הווריד במצח ובואו נודה בזה הלחץ והמילטון גם גרמו לו לטעות קשות . הטרוף הזה של אזרבייג'ן הוא מבורך, באמת שהרבה שנים לא היה מרוץ כל כך מבורדק ובסופו של דבר מי שבאמת ניצח כאן היום הוא לאנס סטרול שלוקח את הפודיום הראשון שלו והוא רק בן 18 ובכלל מראה שאולי כן יש שם יכולת אמיתית, להזכירכם גם בוטאס שנוהג עבור מרצדס נהג עבור וויליאמס וגם הוא לקח פודיום ראשון במרוץ לא סטנדרטי.

אז הקרב בין פטל לבין המילטון חי בועט וקיים, את זה כולם יודעים, עכשיו השאלה היא האם העצבים של שניהם יובילו אותם לעונה שתהיה מלאה ברכילות צהובה או שהם ישאירו את העניינים האלו למסלול עצמו.

תוצאות סבב מס' 8:

1.דניאל ריכרדו
2.ואלטרי בוטאס
3.לאנס סטרול
4.סבסטיאן פטל
5.לואיס המליטון

אליפות לאחר 8 סבבים:

1.סבסטיאן פטל-(פרארי) 153נק'
2.לואיס המליטון- (מרצדס) 139נק'
3.וואלטרי בוטאס- (מרצדס) 11נק'
4.דניאל ריכרדו- (רד-בול) 92נק'
5.קימי רייקונן- (פרארי) 73נק'תגובות לכתבה
1.פאני 14-02-18
ברצוני לדעת באיזה תאריך פורמולה 2018
2.פאני 14-02-18
ברצוני לדעת באיזה תאריך פורמולה 2018
3.פאני 14-02-18
ברצוני לדעת באיזה תאריך פורמולה 2018
4.פאני 14-02-18
ברצוני לדעת באיזה תאריך פורמולה 2018
5.פאני 14-02-18
ברצוני לדעת באיזה תאריך פורמולה 2018
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 13:16-24.