טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
AMA MOTOCROSS: שום תחזית לא שווה


   29-06-2017, טל דשא    
  שלח כתבה זו בדוא"ל

כמו בכל שנה מגיעה האליפות למסלול רד-באד והשנה צפויה חגיגת מירוצים אמיתית. ואם חשבנו שיש רק את רוכבי העל טומאק ובאגת, אז טעינו

כמו בכל שנה מגיעה אליפות המוטוקרוס האמריקאי למסלול רד-באד והשנה כאשר הטרוף חוגג ולהרבה רוכבים יש סיכוי לנצח מרוץ, צפויה לנו בסיבוב השישי של התחרות חגיגת מרוצים אמיתית.

250
מה אפשר לומר על הקטגוריה המשוגעת הזו? בכל סוף שבוע אנו מקבלים הפתעה וההפתעה הגדולה ביותר היתה הניצחון של ארון פלסינג'ר במרוץ הראשון של שבוע שעבר כאשר פלסינג'ר פותח מעולה ולוקח את ההולשוט בשני המקרים, הבעיה של פלסינג'ר היא שזאק אוזבורן היה מהיר ממנו במרוץ השני וגם שהוא לא עיקבי ולכן קשה לנחש אם יהיה מהיר בטרוף גם בסוף השבוע הקרוב.

מה שכן בטוח הוא שאוזבורן מסומן כבר מתחילת העונה אך עכשיו במיוחד, כמועמד הרציני ביותר לקחת את האליפות. השנה אוזבורן מהיר יותר, חד יותר וכמובן עם ביטחון עצמי גבוהה יותר ואת כל אלו ניתן לראות על הרכיבה שלו. כל שאר המתמודדים של אוזבורן צריכים להתאפס על עצמם ולא רק למרוץ אחד אחרת אין להם סיכוי מול רוכב ההוסקוורנה.

תחושת הבטן אומרת שהיחידי שבסופו של דבר יוכל לתת לאוזבורן פייט הוא דווקא ג'רמי מרטין על הגייקו הונדה, למרות כל הבעיות אותן הוא חווה העונה בכל זאת מדובר ברוכב שהוא פעמיים אלוף בקטגוריה, אך הוא צריך הרבה מזל טוב בשבילו ומזל רע בשביל אוזבורן בכדי להתמודד על האליפות כמו שצריך וברמות הרכיבה האלו כאשר דברים משתבשים הם משתבשים עד הסוף ומזל הוא מצרך נדיר.

צילום: www.promotocross.com

450
מה נגיד על הקטגוריה הזו, מצד אחד יש לנו את אילי טומאק, מצד שני את בלייק באגת, אלו שני הרוכבים הכי מהירים באליפות נכון להיום אך גם הם אינם מושלמים ולכן ישנם עוד רוכבים שמקבלים צ'אנס, ובאמת שאני לא מזלזל בשאר הרוכבים כל אחד ואחד מהר יכול להיות אלוף וברמת הרכיבה הגבוהה ביותר אך העונה הזו באגת וטומאק הם הרוכבים הכי מהירים ומנצחים.

לשני הרוכבים הללו ישנן 2 בעיות, האחת היא שהפתיחות שלהם לא טובות בכלל ולכן הם הרבה פעמים מוצאים עצמם במצב של צימצום נזקים והבעיה השנייה והיותר חמורה היא הנטייה של שניהם להתרסק/ ליפול , ככה זה כשאתה רוכב על הקצה של הקצה , כאשר משהו משתבש אין מצב להציל אותו ובכל זאת הם שניהם עדיין טובים יותר מהשאר.

מעבר לשני רוכבי העל שלנו יש גם את מרווין מוסקין שביום רגיל מצטרף אליהם בתור אחד מהטובים ביותר אך הוא פצוע ועדיין לא יכול לתת בראש כמו שצריך ומעבר לכך ישנו גם ג'ייסון אנדרסון שניצח במרוץ אחד בסוף השבוע האחרון אך הוא גם לא עקבי וגם בסופו של דבר עדיין לא מהיר כמו טומאק או באגת לאורך מרוץ שלם, מה שכן יש לו זה את היכולת להגיע לרמה הזו, כבר ראינו את המהירות המטורפת שלו כאשר הוא מרגיש בנוח והתקווה היא שהוא יוכל לעשות העתק הדבק בסוף השבוע הקרוב ויתן בראש, את הפוטנציאל יש לו.

שום תחזית לא יכולה לדעת מי ינצח או לא וגם אם הייתי מהמר על טומאק או באגת או לא משנה מי עדיין לא הייתי שלם עם זה מכיוון שבעונה בה ג'סטין בוגל מנצח מרוץ והק.ט.מ הלא רשמי של באגת נותן בראש לרשמי של מוסקין אז הניחוש שלי הוא טוב כמו שלכם.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 13:48-24.