טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
האפוד של Helite: הכי מתקדם בבטיחות


   05-07-2017 , מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

אפוד כרית האוויר של Helite מצויד בטכנולוגיות הכי מתקדמות לבטיחות האופנוען, ומפחית משמעותית את הסיכונים מפציעות ותאונות. ידיעה פרסומית

ביטחון, נוחות, לנסוע בראש שקט: בנוסף להגנות המאושרות על ידי התקן האירופאי במרפקים, כתפיים, ולאורך עמוד השדרה, אפוד כרית האוויר של Helite מצויד בטכנולוגיות הכי מתקדמות לבטיחות האופנוען. כבל בטיחות מחבר את האופנוע אל האפוד כרית האוויר. ברגע שהנהג נפרד בפתאומיות מן האופנוע, הכבל מפעיל את פתיחת כריות האוויר.

ההגנה על האופנוענים הינה בעל חשיבות רבה. ישנם פי 3 יותר הרוגים מתאונות אופנועים מאשר תאונות של מכוניות. ב-39% מהמקרים, האופנוען אינו אחראי לתאונה, כלומר גם הנהגים הזהירים ביותר צריכים להיות מודאגים מסיכון של תאונה.

צילום: יח"צ

ללא אלקטרוניקה, ללא סוללות, מחסניות ה- CO2 הינה תחת אחריות ל 10 שנים, אתה יכול לנסוע בראש שקט מבלי לדאוג לתפקודה התקין של כרית האוויר שלך. אפוד מגן של Helite מאפשר להפחית את ההתנגשויות ולמזער את השלכותן. כריות האוויר מתנפחות בתוך פחות מ- 0.1 שניות על מנת להגן על פלג גוף העליון- מעמוד השדרה ועד הצוואר ומהחזה עד הבטן.

במהלך ההתנגשות, אנרגיית ההלם נספגת ומתפזרת על פני כל השטח של אפוד המגן כאשר דבר זה מפחית בצורה משמעותית את הסיכונים כגון פציעות חמורות או תאונות קטלניות.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 17:05-24.