טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
אנדורו GP יוון: הזמן של ווטסון להמריא


   06-07-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

אחרי פתיחת עונה קצת צולעת, הצליח הרוכב המוכשר של KTM לפתח מומנטום מדהים, שעשוי לעזור לו בהמשך העונה. מקאני זכה באנדורו 2. צפו בתחרות

הוא חיכה לזה הרבה זמן, ובסוף זה קרה. נייתן ווטסון (KTM) הבטיח את הניצחון הראשון שלו באנדורו GP ב-2017, והפך למנצח הגדול של היום השני בתחרות שהתקיימה ביוון, כשסיים 23 שניות לפני האלוף המכהן, סטיב הולקובי (BETA), בסוף יום חם מאוד, שדרש מהמתחרים הרבה מאוד מאמץ.

הולקומבי, שסיים את היום הראשון במקום השני, ראה את ווטסון עוקף אותו ומנצח בפער של חמש שניות, כשהוא מצליח לעבור תשעה סיבובים מיוחדים על מנת לזכות בניצחון הראשון של העונה. כמו ביום הראשון בגרבנה, היום השני של האנדורו GP ביוון נתן לנו את האפשרות לצפות בכמה קרבות יוצאים מן הכלל. אבל עבור ווטסון, היום לא יכל להיות טוב יותר. הוא נלחם על הניצחון ביום הראשון, וביום השני הוא נתן את ההופעה הטובה ביותר שלו העונה, וזכה בצדק במקום הראשון ובפודיום הראשון שלו העונה.

"לנצח את התחרות כאן ביוון לאחר מה שעברנו כאן ובהונגריה, זאת תחושה נפלאה. זאת היתה נקודה מפנה עבורי, כשלפני כן הרגשתי שהיה לי רק מזל רע. אבל כשהגעתי להונגריה, פתאום הרגשתי את השינוי, הרגשתי שהאופנוע שלי חזק מספיק, ושאני מחובר בצורה נהדרת למסלול. היום השני עבר מצוין, ובכלל הרגשתי טוב כל השבוע הזה.

אבל אין מה להצטער עבור הולקומבי, שמבחינתו אמנם לא זכה בתחרות, אבל כן הגדיל את הפער שלו בדירוג הכללי, לאחר שסיים במקום השני, וראה את לואיק לאריו (ימאהה) מסיים במקום השלישי, אחרי שכבר דשדש במקום התשיעי. אלכס סאלוויני סיים במקום הרביעי, בהפרש של שתי שניות, ואחריהם ראינו את ג'אומי בטריו, מתיאס באלינו, ומאט פיליפס. כריסוטבל גווארו וכריסטוף נאמבוטין סיימו אחריהם לאחר שהיו מעורבים בהתנגשות כבר ברגעים הראשונים של התחרות, שבמזל לא סיימה להם את התחרות.

באנדורו 2, ג'יימי מקאני (ימאהה), הצליח להתעלות וזכה אף הוא בקטגוריה שלו, כשהוא משאיר מאחוריו את ג'וסף גארסיה. בדיוק כמו בהונגריה, מקאני קפץ שוב מהמקום השני וזכה בתחרות בהפרש של שתי שניות בלבד.

"היו לי כמה דברים קטנים שהפריעו לי ביום הראשון, וגרמו לי גם לעשות טעויות קטנות, שלמען האמת גרמו לביטחון העצמי שלי לרדת. אבל אני יותר משמח עם איך שהדברים הסתדרו ביום השני. בדיוק כמו בהוגריה, בסוף השבוע, הפרידו רק כמה שניות ביני לבין גרסיה, אני שמח שהצלחתי לעבור מספר טסטים שהיו קשים, אבל נתתי שם את כולי".תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 15:53-24.