טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
MXGP: הרלינגס מחפש נקמה בקאירולי


   09-07-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הרוכב ההולנדי סבל מחוסר מזל עם פציעה בתחילת העונה, אבל הוא נכנס מאז לעניינים ומחפש לנצח את היריב האיטלקי שלו שנותן עונה מהסרטים

לפני העונה של ה-MXGP, כולם הסתכלו על שני רוכבי KTM אנטוניו קאירולי וג'פרי הרלינגס כשניים מארבעת הגדולים, יחד עם טים גאדג'סר ופברה. כולם אלופים שנלחמים על הפרס הגדול במוטו קרוס.

לרוע מזלו שלך הרלינגס, פציעה שחווה בטרום העונה הוציאה אותו מהתמונה, ורק לאחר הסיבוב בטרנטינו הוא חזר לעניינים ומצא את המוג'ו שלו. הבעיה הגדולה של הרלינגס, הייתה שקאירולי נותן את אחת העונות הטובות שלו, וכבר הגיע ל-80 ניצחונות קריירה בGP. לא הרבה השתנה מאז, ולמרות העובדה שהרלינגס ניצח את המירוץ בלטביה, וסיים על הפודיום בכמעט כל מירוץ מאז טרנטינו, הוא לא הצליח להדביק את הפער מהאיטלקי הפנומן.

צילום: http://www.mxgp.com

"נמאס לי כבר לסיים שני", אמר הרלינגס לאחר המירוץ בפורטוגל. "הגעתי לאוטוביאנו חולה. לא רציתי לאכול כיוון שהרגשתי כך כך לא טוב. לאחר המירוץ השני הובלתי, אבל כבר לא נשאר לי כח".

הרלינגס מביט, למרות הכל, קדימה אל שני המירוצים הקרובים, בלומל ואסאן, כאשר גם בהם אנו צפויים לחזות ביריבות בינו לבין קאירולי. ההולנדי רוצה את הנקמה הפרטית שלו מול האיטלקי.

"אני לא יכול לחכות ללומל לקבל את הנקמה שלי. אוטיביאנו היה המגרש הביתי שלו ועכשיו מגיעים לזה שלי. אני מקווה שמזג האוויר יהיה 10 מעלות (צוחק). זה יכוון אותי טוב יותר".תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 15:22-24.