טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
ההתאחדות למכוניות וקארטינג מחפשת מנכ"ל


   10-07-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

ההתאחדות למכוניות וקארטינג החליטה לצאת למכרז לתפקיד המנכ"ל שלה . כל הפרטים והדרישות בפנים

ההתאחדות הישראלית למכוניות ולקרטינג החליטה לפרסם מכרז, אותו לקחנו מעמוד הפייסבוק שלה. היא יוצאת לציבור בהזמנה להציע הצעות להצגת מועמדות לתפקיד מנכ"ל ההתאחדות. את ההזמנה להציע הצעות ניתן לקבל באמצעות פניה לדוא"ל moshe@lz-law.com ויש להגיש את ההצעות בהתאם ובכפוף למפורט בה. מטעמי נוחות בלבד נרשמה הפניה בלשון זכר אך המשרה מיועדת לגברים ולנשים כאחד.

מיקום המשרה: אזור המרכז, תידרשנה נסיעות ברחבי הארץ, נדרש רכב.
היקף המשרה: מלאה.
תיאור כללי: המנכ"ל יישא באחריות כוללת לכל הנעשה בהתאחדות, ויהא אמון על פיתוח וביצוע מדיניות ופעילות ההתאחדות, בהתאם להנחיות הוועד, ובכלל זאת - הובלת החזון והערכים המוגדרים בתקנון ההתאחדות, בניית תוכניות עבודה שנתיות, ייזום והפקת פעילויות שונות של העמותה - כגון מרוצים ותחרויות אחרות, ימי עיון וכנסים, הרצאות, שיווק וייזום פרויקטים מיוחדים, הקמה ו/או שיפור מערך ליגות תחרותיות למרוצים, גיוס חברים לעמותה ומשאבים כספיים חדשים לצד ספונסרים ועוד.

דרישות וכישורים נדרשים: כמפורט בהזמנה להציע הצעות ובין היתר - בעל תואר אקדמי באחד מן המקצועות הבאים: כלכלה, מינהל עסקים, משפטים, ראיית חשבון, מינהל ציבורי, הנדסה או לימודי עבודה, או שהוא בעל תואר אקדמי אחר או שהוא השלים לימודי השכלה גבוהה אחרת ובעל ניסיון מקצועי של חמש שנים לפחות בתפקידי ניהול. המועמד הנבחר יידרש לחתום על התחייבות שלא לעסוק בכל עיסוק נוסף וכן על התחייבות להימנע מניגוד עניינים.
תקופת ההתקשרות: סה"כ 3 שנים, כאשר איוש המשרה יהא תחילה לתקופת כהונה של שנה, אשר ניתנת להארכה על פי החלטת חברי הוועד, לתקופה של שתי תקופות נוספות של שנה כ"א, בהתאם להחלטת הוועד וביצועי המנכ"ל.

מועד אחרון להגשת מועמדויות: עד ליום ה', ה-13.7.2017.
ההתאחדות רשאית לפנות לגורמים הנראים לה מתאימים לתפקיד והיא אינה מתחייבת לקבל איזו מן ההצעות.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 05:18-24.