טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
GNCC: פאולר ממשיך לדהור


   11-07-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

סיבוב תשיעי מצוין במילפילד אוהיו. קרב של חמישייה עקשנית הסתיים בקאמבק יפה של פאולר, שהגיח לעוד ניצחון. בוריץ' ומקלור סיימו על הפודיום

סדרת ה-GNCC המשיכה לסבב נוסף, התשיעי במספר במסלול הפופולרי במילפילד אוהיו. לאחר כמות משמעותית של גשם ביום שלפני המירוץ, המסלולים היו חלקלקים והשאירו אתגר לא פשוט לרוכבים. בסופו של דבר היה זה רוכב ימאהה ווקר פאולר שהגיח מאחור היישר לניצחון הכולל.

לאחר שהדגל הירוק התנופף אדם מקגיל מצא עצמו בעמדה מצוינת בראש, כאשר פאולר נשאר צמוד אליו עד לסימן שמונה הקילומטרים הראשונים, שם הוא הסתבךבכרם ענבים ונאלץ לרדת מהרכב.

"הגענו לדרך של המקצוענים בלבד, וחלק גדול של גפן ענבים פשוט עצרה את הרכב", הסביר פאולר. כאשר פאולר מאחור, מקגיל קבע את הקצב, ויחד אתו צמודים היו ג'רוד מקלור ולנדון וולף. גם כריס בוריץ' היה חזק בעניינים.
צילום: https://gnccracing.com

כשהגיע המירוץ לנקודת האמצע, פאולר התאושש ועבר לשישייה המובילה כאשר מקגיל עדיין מוביל, אבל בוריץ' ומקלור במרחק סנטימטרים ממנו. מהר מאוד כל החמישיה הראשונה הייתה צמודה, כשהם הגיעו לערימת העפר הידועה לשמצה.

פאולר המשיך לדחוף עד הדגל המשובץ, ובוריץ' ומקגיל הגיעו במקום השני והשלישי עם רק שנייה הבדל. "הכפפות שלי היו חלקות ורטובות מהגשם ומהכרם, אז ידעתי שזה הולך להיות יום ארוך, אבל לא ויתרתי", הסביר פאולר בסיום. ברייסן ניל סיים רביעי ומקלור חמישי.

טבלה

1. ווקר פאולר 265
2. אדם מקגיל 189
3. כריס בוריץ'158תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 09:07-24.