טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
מטרו מוטור מתחילה בשיווק Arctic Cat בישראל


   12-07-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

תציע מחירים אטרקטיביים ביותר ביחס לשוק כיום. ה-Wild Cat XX המסקרן צפוי להגיע כבר באוקטובר. ידיעה פרסומית

מטרו מוטור, יבואנית סאן יאנג ימאהה וקוואסאקי, וטרקטורוני המשא והפנאי של קוואסאקי ו-Access, מודיעה על התחלת שיווק טרקטורוני Arctic Cat האמריקאית בישראל. מטרו תשווק את מגוון הטרקטורונים וטרקטורוני ה- Side By Side (SBS) של Arctic Cat המיועדים לשימושים רחבים: עבודה, פנאי טיולים וספורט.

החברה תציע את דגמי Arctic Cat במחירים אטרקטיביים ביותר ביחס למחירים הנהוגים כיום בשוק הישראלי. כך למשל, דגמי הטרקטורונים של Arctic cat לעבודה ולספורט בנפח 300 סמ"ק ימכרו במחיר של החל מ-30,000 ₪ בלבד. טרקטורוני ה-SBS ימכרו החל במחיר של החל מ-63,000 ₪ בלבד. בנוסף תציע מטרו לקראת חודשי הסתיו את ה-Wildcat XX המסקרן, טרקטורון הדגל של Arctic Cat בתצורת SBS, עם מנוע 998 סמ"ק בעל 3 צילינדרים של ימאהה, שיוצע גם בגרסה מוגדשת, עם מעל 220 כוחות סוס וייקרא Speed Cat.

תומר קומרוב, משנה למנכ"ל מטרו: "מטרו מחזיקה כיום בנתח שוק של 35.5% משוק הטרקטורונים שאינם SBS בישראל באמצעות מותג Access (נתוני 2017). כניסה לסגמנט ה-SBS באמצעות המותג החזק Arctic Cat, והליין הרחב של החברה צפויים לחזק את החברה בצורה משמעותית בשוק רכבי השטח ה-4 גלגליים".

צילום: יחצ

Arctic Cat היא יצרנית אמריקאית ותיקה ומובילה של מגוון רחב של רכבי שטח, טרקטורונים ואופנועי שלג למגוון רכב של שימושים לרבות רכבי עבודה ייעודיים, רכבי שטח וספורט, טרקטורונים, ודגמים לשימושים מבצעיים וצבאיים.דגמי ה-ALTERRA

משפחת ה-ALTERRA המיועדת לשימושי פנאי, טיול ועבודה, מצוידים במנועי Arctic Cat הידועים באמינותם במספר נפחים, ובמספר תצורות (יחידזוגי). דגמי ה-ALTERRA הם בעלי מתלים נפרדי, הגה אלקטרוני (EPS), מתג נעילת דיפרנציאל ומושב מוגבהים לטובת ארגונומיה משופרת והקטנת המאמץ בנהיגה.

דגמי ה-WILDCAT

משפחת הדגמים ה-SBS של Arctic Cat, החל מדגם ה-WildCat Trail הצר וה-WildCat Sport , ועד דגמי ה-WildCat X האולטרא ספורטיביים בגרסאות 2 ו-4 מושבים. עם מגוון מנועים בנפח 700 ועד 1000 סמ"ק.

מערכת NAZZIMA אינה אחראית על המחיר ו/או התוכן ו/או טיב ו/או איכות המוצר, אשר ניתן על ידי בית העסק ובאחריותו הבלעדית /B>תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 17:12-24.