טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
דין גופר סיים במקום ה-13 מתוך 31 בקטגוריית ה-SBK הנחשקת


   18-07-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

ה-SBK נחשב לאחד המירוצים הנחשקים יותר בקרב רוכבי הסופר בייק. גופר השיג תוצאה מעולה לקטגוריה מול רוכבים אוסטרים ברובם

ביום ראשון נערך הסבב השני במירוץ ה-SBK הנחשב לאחד המירוצים הנחשקים יותר בקרב רוכבי הסופר בייק. תנאי הרכיבה היו מעולים. המירוץ התקיים ב-red bull ring באוסטריה- 4.3 ק"מ מסלול בתוואי פשוט יחסית(8 פניות במהירות גבוהה וארבע ישורות עם שינויי גובה משמעותיים). מזג האוויר היה טוב ולקראת המירוץ אף התחמם יותר, לכן הפך את התחרות למעולה.

בתחילתו, המירוץ התנהל חלק, גופר פתח בנקודה טובה והחל לעקוף רוכבים, גם אלו שניסו "להילחם" בחזרה לא הצליחו. לקראת סוף המירוץ, כשנשארו 3 הקפות לסיומו, הופיע כתם שמן מאחד המנועים של הרוכבים האחרים מה שגרם לכל הבאים אחריו להחליק (ארבעה או חמישה רוכבים), כולל דין. אף על פי שהחליק מכתם השמן, סיים גופר במקום ה-13 מתוך-31 רוכבים, רובם אוסטריים שמסלול ה-red bull ring נחשב למסלול הבית שלהם והם מכירים אותו היטב.

צילום: יח"צ

בנוסף, בקטגוריה בה מתחרה דין, ה-ALPE ADRIA, לא ניתן לשפר את האופנוע וב-SBK מתחרים עם מקסימום שיפורים באופנועים. דין הצליח להשיג תוצאה מעולה לקטגוריה זו, ללא שיפורים ובלי להכיר את המסלול מלפני ואף סיים שתי שניות אחרי המדריך שלו שעמד על הפודיום בסבב הראשון.

"זו הייתה חוויה וניסיון טובים בשבילי, אמנם לא קיבלתי ניקוד מהסבב הזה אבל זה נתן לי להבין איפה אני ממוקם ביחס לרכובים אחרים, מהטובים בתחום. אני שמח שיכלתי לקחת חלק בזה". אמר גופר.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 16:20-24.