טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
דגמי Husqvarna סופרמוטו 701 ואנדורו 701 ל-2017


   19-07-2017 , מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

דגמי ה-701 מציעים מנוע חד-צילינדר חזק ביותר שמספק 74 כ"ס 6 כ"ס יותר ופיתול של 3.0 ננומטר יותר מהדגם הקודם. ידיעה פרסומית

קבוצת עופר אבניר, יבואנית אופנועי Husqvarna בישראל, מציגה את דגמי סופרמוטו 701 ואנדורו 701 החדשים לשנת הדגם 2017. משפחת ה-701 מגיעה לרמה חדשה של ביצועים עם מנוע חד-צילינדר חדיש וחזק ביותר שפותח על ידי מותג הוסקוורנה. בדגמים אלה התמקדה הוסקוורנה בחידושים נוספים בביצועי המנוע ואמינותו, תוך מתן מראה רענן לשני הדגמים. דגמי 701 סופרמוטו ואנדורו יוצעו לראשונה בהתאמה לרישיון A1 ובמחיר של 69,900 שקלים (מחירים "על הכביש").

המנוע חד הצילינדר מהדור החדש עומד בתקן Euro4 וכולל טכנולוגיה חדישה מבחינת אלקטרוניקה. המנוע בעל נפח של 692.7 סמ"ק, הספק משופר משמעותית של 74 כ"ס (יותר ב-6 כ"ס מהדגם הקודם) המושגים ב-8,000 סל"ד ופיתול של 71.0 ננומטר (יותר ב-3.0 ננומטר מהדגם הקודם) ב-6,750 סל"ד. החידושים במנוע תורמים לכך שמרווחי הטיפולים ארוכים, כל 10,000 ק"מ וצריכת הדלק נמוכה במיוחד, שני אלה מפחיתים משמעותית מעלויות האחזקה בטווח הארוך.

ראש הצילינדר המתקדם בעל ארבעת השסתומים, עם הנעת המצתים הכפולה שלו, מבטיח אספקת כוח חלקה. בעזרת טכנולוגיית גל הזיזים העילי היחיד, המאפשרת תזמון שסתומים מדויק יותר במהירויות מנוע גבוהות יותר, המהנדסים של Husqvarna הוסיפו 1,000 סל"ד של כוח שמיש למנוע. המנוע כולל גם גל איזון-נגד שני להגברת הנוחות ומניעת ויברציות לעומת הדגם הקודם. הזרקת הדלק האלקטרונית של Keihin כוללת גוף מצערת חדש של 50 מ"מ ללא קישור מכני לידית המצערת המאפשר תגובת מצערת טובה יותר ונוחות רכיבה במצבי שסתומי מצערת מצומצמים.

צילום: יחצ

הסופרמוטו 701 הוא שילוב מושלם של מלאכת מחשבת עם ביצועי צילינדר-יחיד עילאיים. דגם זה מציג את מורשת הזכיות של Husqvarna באליפות הסופרמוטו העולמית, בכלי שהוא רב-שימושי מספיק כך שכל אחד יכול לרכוב עליו. הגרפיקה של הדגם החדש נשארה נאמנה לסגנון השוודי – עיצוב מינימליסטי אך יעיל מאוד עם גרפיקה לבנה על רקע כחול וצהוב.

הסופרמוטו 701 משלב רכיבים באיכות הגבוהה ביותר עם האלקטרוניקה החדישה ביותר מבחינת ניהול מנוע, יחס כוח-משקל מדהים ולוקח את הביצועים והזריזות לרמה חדשה. הסופרמוטו מציע מצערת ride-by-wire, מערכת ABS של Bosch המספקת בטיחות מתקדמת, גלגלי 17" שחורים TUBELESS ועם ציפוי אנודייז וכן מגוון רחב של אביזרים להעצמת המראה והביצועים.

אנדורו 701 ממשיך את מסורת הניצחונות של הוסקוורנה באליפות האנדורו העולמית, מתמודד בקלות גם עם רכיבה עירונית וגם עם רכיבת שטח. האנדורו 701 קיבל מראה חדש, בצבעי לבן, כחול וצהוב המדגישים בעדינות את העיצוב המינימליסטי והמודרני. דגם 2017 הוא חדש לחלוטין ומצויד במנוע חד-צילינדר משודרג המסייע לו להגיע לרמות חדשות של ביצועים ורב-שימושיות. המנוע החדש מספק 1,000 סל"ד נוספים של כוח שמיש אשר, יחד עם הוויברציות המופחתות, מביא את טכנולוגיית החד-צילינדר לרמה הגבוהה ביותר. עם תגובת מצערת מהירה, המנוע מאפשר לרוכב להתמודד עם אתגרי שטח ועם נסיעות יומיומיות בביטחון.

האנדורו 701 מציע אלקטרוניקה מתקדמת לאספקת כוח חלקה ותגובת מצטערת חדה, מערכת ABS של Bosch, גלגלי DID חזקים בגודל 18"-20", מתלים ברמה תחרותית (WP 4CS) עם מהלך של 275 מ"מ ואפשרות כוונון רחבה ומגוון רחב של אביזרים.

ניתן לרכוש קיט הנמכה לאופנועי ה-701 עבור המעוניינים להנמיך את האופנוע. קיט ההנמכה אינו פוגע בפעילות או בביצועי הבולם ומנמיך את גובה המושב בכ-4 ס"מ.

מערכת NAZZIMA אינה אחראית על המחיר ו/או התוכן ו/או טיב ו/או איכות המוצר, אשר ניתן על ידי בית העסק ובאחריותו הבלעדית /B> /B>תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 15:27-24.