טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
לראשונה: קורס הסמכה מסובסד להוצאת רישיון ספורט מוטורי


   25-07-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

כל מתחרה או מתאמן באחד מענפי הספורט חייב לעבור קורס הסמכה במטרה לקבל רישיון לנהיגה ספורטיבית. כעת, מחיר הקורס הוא 249 שקלים בלבד

ההתאחדות לספורט מוטורי בישראל מציעה לראשונה קורס הסמכה מסובסד להוצאת רישיון ספורט מוטורי. על פי החוק לספורט מוטורי, כל מתחרה או מתאמן באחד מענפי הספורט חייב לעבור קורס הסמכה במטרה לקבל רישיון לנהיגה ספורטיבית, כחלק מדרישות הסף למתחרים.

כעת, מנגישה ההתאחדות לספורט מוטורי בישראל, בתמיכת משרד התרבות והספורט, את תנאי הסף לרוכבים ומציעה קורס הסמכה לקבלת רישיון לנהיגה ספורטיבית בעלות של 249 שקלים בלבד!

קורס ההסמכה יתקיים בבוקר יום שישי ה-04/08 במכון וינגייט, הקורס יכלול מספר שעות של לימודים עיוניים שבסופם המשתתפים יבחנו במבחן עיוני.

"ההתאחדות שמה לה למטרה להנגיש את ענפי הספורט המוטורי הדו גלגלי לקהל הרוכבים בפרט ולקהל הרחב בכלל. זאת הסיבה לכך שהחלטנו לראשונה, להציע לקהל הרוכבים אפשרות נוחה, זולה ומהירה יותר מכל מה שנעשה עד כה, למי שרוצה להשתתף בתחרויות או להתאמן בספורט המוטורי" אומר עומר שושני, מנכ"ל התאחדות לספורט מוטורי בישראל.

כול המשתתפים בקורס נדרשים להצטייד בכלי כתיבה, בגדי ספורט, צילום תעודת זהות, צילום רישיון נהיגה, 4 תמונות פספורט עדכניות. נער או ילד מתחת לגיל 16 צריך להצטייד באישור חתום מאפוטרופוס. מחיר הקורס המסובסד עומד על סך של 249 ₪ עד ליום ה- 30/07, ולאחר מכן יעמוד המחיר על סך של 499 ₪ המסובסד אף הוא.

מחיר בדיקה של רופא ספורט יעמוד על סך של 119 ₪, מחיר בדיקה אצל אופטומטריסט יעמוד על סך של 79 ₪, בעוד מחיר מבחן השליטה לילדים יעמוד על סך של 49 ₪. כל המחירים המצויינים סובסדו על ידי ההתאחדות. הפרטים המלאים והרשמה בלינק המצורף.

מספר המקומות מוגבל

לפרטים נוספים והרשמה: http://eventi.co.il/Events/Event.aspx?eID=901223512תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 11:11-24.