טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
בפעם הראשונה: קייטנת מוטוקרוס לקיץ 2017


   27-07-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

לא רק שוקו ולחמנייה - בואו להירשם לקייטנה הכי מגניבה ואתגרית לקיץ הקרוב. לילדים חובבי רכיבה בין הגילאים 8-16, עם אימונים, הרצאות ובריכה.

בשורה משמחת לחובבי הספורט המוטורי בקרב הצעירים. ההתאחדות לספורט מוטורי בישראל בתמיכת משרד התרבות והספורט וביוזמת עמותת המוטוקרוס הישראלית, משיקה את קייטנת "מוטוקרוס וינגייט" לקיץ 2017. עומר שושני, מנכ"ל ההתאחדות: "אחת מהמשימות החשובות ביותר של ההתאחדות היא הזרמת דם חדש של חובבי ספורט ורכיבה מוטורית לענפי הספורט השונים בהתאחדות.

לפרטים נוספים והרשמה

עם יציאת ענפי הספורט של הליגות השונות לפעילות השנה, זה אך טבעי שנשיק במסגרת החופש הגדול את קייטנת המוטוקרוס הראשונה בישראל". כחלק מהרצון לקדם את תרבות הספורט המוטורי בקרב דור העתיד, תציע התאחדות הספורט המוטורי קייטנה לילדים חובבי רכיבה בין גילאי 8 – 16 שנים, שיגיעו עם אופנוע בעל רישיון אפור או רישיון צהוב בתוקף (אין חובה ברישיון נהיגה ספורטיבי). ההרשמה פתוחה לכל ילד, גם למי שאינו חבר בהתאחדות או באחת מהעמותות. גם ילד שאין ברשותו אופנוע יוכל לקבל אופנוע בעלות מסובסדת בסך של 599 ₪ למשך כל תקופת הקייטנה.

הקייטנה, שתתקיים בין התאריכים ה- 20-24/08 תכלול כ- 45 ילדים שיתחלקו לשלוש קבוצות בהתאם לגיל ולרמת הרכיבה, כאשר שלוש הקבוצות יתחלפו בפעילויות שונות במהלך היום. הקייטנה תכלול כל יום חמש שעות אימון רכיבת מוטוקרוס בהדרכת מדריכים מקצועיים מובילים בענף, אימוני בריכת שחייה וחדר כושר. במקביל, במטרה לחבר את הנוער לחוויות המוטוקרוס ייהנו המשתתפים מהרצאות אורח מצד דמויות מובילות בענף בפרט ומתחום הספורט בכלל כדוגמת רוית נאור, אלון דאי, גב סלע ועוד.


צילום: ניר עמוס

ביום החמישי והאחרון לפעילות יתקיים סבב תחרות במסגרת אליפות ישראל לילדים במוטוקרוס. התחרות תהיה פתוחה גם לילדים שלא השתתפו בקייטנה, ויוכלו להשתתף בה רק ילדים עם רישיון נהיגה ספורטיבית בתוקף. ילד ללא רישיון נהיגה ספורטיבית שירצה להשתתף בקייטנה על מנת ליטול חלק בתחרות ביום האחרון, יקבל שובר סבסוד מההתאחדות בסך של 250 ₪ לצורך הוצאת רישיון נהיגה ספורטיבי.

מוסיף עומר שושני: "ההצלחות של רוכבים צעירים בשנים האחרונות מובילה ומצעידה את ענפי הספורט המוטורי הדו גלגלי קדימה. ניצחונות גב סלע בראלי אקו-אפריקה, אייל עפרוני שזוכה באליפות קטלוניה, משפחות זרקו, נורסלע ומלאכי שילדיהם מתאמנים ומתחרים בחו"ל ועוד רבים אחרים מוכיחים שניצני ההצלחה כבר כאן. חינוך הדור הצעיר הינו אחד מהמשימות המרכזיות שלנו באם רצוננו הינו לקדם ולחשוף קהל רחב ככל האפשר לספורט המוטורי. מטרת הקייטנה היא קודם כל להעביר לקהל הצעיר ברמות שונות את יסודות רכיבת המוטוקרוס, ולחשוף את המשתתפים לענף. אנו מזמינים את ילדים חובבי אתגר ושטח לבוא ולהתנסות".

הקייטנה מסובסדת ע"י ההתאחדות ועלות ההשתתפות בה תעמוד על 1,999 ₪ לחברי עמותה מאחת מהעמותות החברות בהתאחדות המהווה 50% הנחה מהמחיר המלא העומד על 4,000 ₪ דמיי השתתפות.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 20:31-24.