טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
הרומניאקס: גומז פתח ברגל ימין


   27-07-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הפרולוג של הרד בול רומאניאקס ה-14 היה של רוכב KTM שירכב שלישי ביום הראשון ברכיבה להרים. ומה עשו הרוכבים הישראלים במירוץ?

אלפרדו גומז פתח ברגל ימין את המירוץ ה-14 של הרד בול רומניאקס, עם ניצחון בפרולוג. כשהוא מביא את הפורמה האדירה שלו מהניצחון בארצברג לרומניה, רוכב KTM הצליח לפתוח חלק את התחרות, למרות תנאי מגרש חלקלקים ולחים. "זוהי התחלה טובה לשבוע", אמר גומז. "אני מרגיש טוב על האופנוע ובטוח ברכיבה שלי - והגעתי לכאן כדי לנצח".

גם בגזרת הישראלים שהשתתפו במירוץ היוקרתי, נרשמה פתיחה נאה. זיו כרמי סיים במקום ה-12 והמכובד, גיא נורסלע במקום ה 19, סוף סלע במקום ה 24, רמי צמח במקום ה 105, מירון קליגר במקום ה 129 ו-צוק סלע במקום ה 75.

השלושה שסיימו ראשונים קיבלו את הזכות לבחור את עמדת הפתיחה של המירוץ הראשון מחוץ לכביש - ראשון, שני ושלישי- כאשר המנצח בוחר ראשון. גומז יתחיל שלישי. "אני שמח לפתוח שלישי", המשיך גומז. "בכנות, עבר הרבה זמן מאז רכבתי על בוץ. בספרד לא ירד גשם מאז אפריל, אז שלישי זה טוב בשבילי. אשתדל לא לעשות טעויות בהמשך".


ברכיבה מוצקה ויציבה בפרולוג, בילי בולט סיים שני אחרי גומז. "זה היה טבח שם, "למדתי מהשנה שעברה שנסיעה חכמה היא הדרך הטובה ביותר, וזה מה שעשיתי", אמר רוכב הוסקוורנה. "הצלחתי לעקוף כמה רוכבים ואני שמח על זה, אבל עכשיו הכיף האמיתי מתחיל".

ג'וני ווקר הביא את KTM למקום השלישי. לאחר שהגיע למקום החמישי במירוץ, הוא הצליח לקראת הסיום לעקוף שני רוכבים נוספים, ולסיים שלישי. את המירוץ יחל ראשון. "זה שמח-עצוב", הודה ווקר. "לא ממש רציתי להתחיל את יום הרכיבה בהרים ראשון, אבל זה מה שיש. אני אלך על זה בכל הכח עד לניצחון".

צילום: http://www.enduro21.comתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 10:07-24.