טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
גומז ויאנג פרשו מהרד בול רומניאקס


   27-07-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

שתי הרוכבים שהיו מהפייבוריטים לזכות פרשו בגלל תאונות שגרמו להם לפציעות וכאבים. ג'רוויס מוביל עם רומן שני וג'וני ווקר שלישי. ומה עשו הישראלים?

אלפרדו גומז ווייד יאנג פרשו מהרד בול רומניאקס כבר ביום הראשון. שני הרוכבים המצוינים שהיו מהפייבוריטים לקחת את התחרות הודיעו על פרישה מפתיעה כבר בפתיחת התחרות ברומניה. שני הרוכבים סבלו בנפרד מתאונות אישיות, שגרמו להם לא לסיים את היום הראשון של המירוץ.

גם הרוכבים הישראלים שמשתתפים בתחרות היוקרתית ברומניה רשמו תוצאות נאות. בקטג' האיירון גיא נורסלע הגיע למקום השני. זיו כרמי אחריו במקום השלישי. מדובר על קטג' עם 98 רוכבים. בקטג' הברונזה סלע במקום ה-18 מתוך 230 רוכבים. בקטג הסילבר סלע במקום ה-63- מתוך 112 רוכבים.

כזכור, בפרולוג אתמול גומז היה המצטיין וסיים ראשון, ורצה מאוד להוסיף את התואר לניצחון בארצברג ביוון. אבל מיד עם הפתיחה הוא התרסק. "8 דקות לאחר הפתיחה התרסקתי עם נחיתה רעה. אני פגעתי בעצב ברגלי הימנית ועוד כאבים, ואני מחוץ לתחרות", אמר גומז.

גם יאנג נקלע לצרות בבוקר כאשר התרסק חזק במורד גבעה מחוץ ליער. הוא אסף את עצמו והמשיך הלאה, אך מאוחר יותר המשיך להרגיש כאב ונאלץ לעצור. בבית החולים אבחנו לו שתי חוליות חוסות. "היום לא היה היום שלי, לצערי" אמר בסיום. "דברים התחילו טוב אבל אז לקחתי פנייה גרועה. אני מחוץ לרומניאקס עם שתי חוליות מרוסקות וזעזוע מח".

בינתיים במירוץ, גרהאם ג'רוויס לקח שליטה עם ניצחון בתשע דקות על מריו רומן במקום השני וג'וני ווקר.תגובות לכתבה
1.רון 01-08-17
אתם לא בודקים שגיאות כתיב?
זה נראה כאילו איזה ילד כתב את הכתבה , מאוד לא מקצועי.
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 19:59-24.