טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
השפן החדש של פולריס יחזיר את הרייזר למשחק?


   30-07-2017 , תומר וולף   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

המהנדסים הצליחו לחדש בשליטה הדינמית של הבולמים תוך כדי נסיעה, ע"י מחשב שמחשב פרמטרים רבים, ומאפשרים לנהג להגדיר מראש את הסגנון שיבחר

אפילו שפולריס מצאו את עצמם באבק של Can am עם החול והאבק בעיניים (שהתערבב עם דמעות מלוחות) הצליחו המהנדסים לשלוף שפן חדש מהכובע.
יתכן שהשפן הזה אפילו יצליח להחזיר את הרייזר למשחק.

כנראה שכולם הבינו שאי אפשר לנצח רק בגיזרת כוחות הסוס, מהסיבה שהעלאת כוחות סוס דורשת שינויים מסיבים בכל הגזרות ואי אפשר להשאר בגזרת רכבי שטח כלים להמונים עם 150 כ"ס ומעלה.

לכן השפן של פולריס הוא בגיזרת שילטה דינמית של הבולמים תוך כדי נסיעה, ע"י מחשב שמחשב פרמטרים רבים ודואג שהבולמים תמיד יהיו בכיוון האופטמלי לסיטואציה הרגעית. אפילו במצב של קפיצה וניתוק גלגלים , המחשב מזהה את המצב ומכין את הבולמים לנחיתה. הפולריסים טוענים שהמחשב מבצע 200 פעמים בשניה תיאום וכיוון בולמים.

פולריס גם מאפשרים לנהג להגדיר מראש את סיגנון הנהיגה בה הוא מעוניין. למי לא יצא לעמוד ולהסתכל על הכפתורים היפים שיש על הפוקסים מבלי לדעת מה לעשות איתם, לאן לסובב.. לרכך או להקשיח .. לחזק את השיחרור או להקשיח את הריבאוונד..

מה גם שכל בעל רייזר או X3 היה צריך לבחור מראש אם הוא רוצה להינות מנסיעה רכה אך עם מריחות בסיבובים וסגירות מיתלים או בנסיעה קשה כמו בטון אבל בלי הפתעות.

על פניו נראה ששוב פולריס ממצאים את עצמם מחדש (הפעם גם בשיתוף החברה מפוקס) יש בהחלט מצב ששוב נראה אותם יוצאים מהאבק ומגהצים דרך חדשה.

צילום: http://www.offroadxtreme.comתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 20:30-24.