טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
רד בול רומניאקס: הישג ענק לגיא נורסלע


   30-07-2017 , מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הרוכב הישראלי סיים ראשון בקטג' האיירון. גרהאם ג'רוויס זכה ברד בול רומניאקס השישי שלו והוכיח שגיל זה רק מספר. מריו רומן סיים שני ופול בולטון שלישי

גרהאם ג'רוויס זכה ברד בול רומניאקס ה-14- תחרות האנדורו הקשה בעולם. כשבוא שוב מוכיח שגיל זה רק מספר, רוכב הוסקוורנה זכה ברומניאקס השישי שלו -שיא של כל הזמנים, בדרך להפוך לאחר מרוכבי ההארד אנדורו הטובים מאז ומעולם.

אחרי שזכה במקום הרביעי בפרולוג, ג'רוויס נכנס לעניינים כשהתחרות הגיעה להרים. למרות הקשיים והמסלול המטורף, והרוכבים שפרשו ונפלו כמו זבובים, ג'רוויס זכה בפתיחה ולאחר שלושה ימים של תחרות הביא עצמו לניצחון הגדול. לרשימת הפורשים הלא נגמרת במירוץ הזה הצטרף גם ג'וני ווקר בשל פציעה קשה. הפציעה בידו של ווקר ביום השני הייתה קשה, אבל ווקר ניסה להישאר אך מהר מאוד הבין שאין סיכוי שזה יקרה.

ומה עשו הישראלים במירוץ? בקטג' האיירון גיא נורסלע הגיע למקום הראשון, זיו כרמי אחריו במקום הרביעי. מדובר על קטג' עם 98 רוכבים. בקטג' הברונזה סלע במקום ה-20, קליגר במקום ה 83, צמח במקום ה 92 מתוך 230 רוכבים. בקטג הסילבר סלע במקום ה 45 מתוך 107 רוכבים.

"שש פעמים אלוף, זה לא ייאמן", אמר ג'רוויס המאושר בסיום. "לא האמנתי מעולם כשהתחלתי לפני עשר שנים שאזכה שש פעמים. כל הרוכבים היו בפורמה טובה, והייתי חייב להיות בשיא שלי -זה הופך לקשה יותר בכל שנה".

יחד עם ג'רוויס על הפודיום, מריו רומן סיים שני עם הישג מצוין - זו רק הפעם השנייה שלו במירוץ, ופול בולטון השלים את תמונת הפודיום וסיים שלישי ברומניאקס הראשון שלו.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 14:22-24.