טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
סבב מוצלח בהונגריה לדין גופר


   01-08-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הרוכב הישראלי שמתחרה במירוץ האלפה אדריה האירופאי מדורג במקום ה-12 מתוך 24 מתחרים. "אני מרוצה מהתוצאה - העבודה הקשה משתלמת"

סבב מוצלח של מירוץ האלפה אדריה נוסף נרשם לדין גופר, אופנוען מירוצי האספלט הישראלי. אמש התחרה דין גופר במסלול ה-pannonia-ring המודרני בהונגריה. מדובר במסלול קשה במיוחד באורך של 4,740 מטרים המכיל המון פניות שונות מבחינת מהירות, ליקויי ראייה ושיפועים שונים, מה שמוסיף על הרוכב במירוץ לקשיים רבים.

בשילוב מזג האוויר שהיה חם מן הרגיל, הביצועים המצופים היו נמוכים בעקבות חוסר באחיזה של הצמיגים.

במסלול זה החליט גופר יחד עם צוותו לנסות את צמיגי "דנלופ" בשביל השוואה לשנה הבאה. זו הייתה בחירה מעולה שנתנה אחיזה טובה יותר לאופנוע ותחושה טובה ובטוחה יותר לדין.

צילום: באדיבות אלפה אדריה

גופר זינק במקום ה-18 מתוך 24, מדובר בפתיחה טובה באופן יחסי, אך מהר מאוד הצליח למקמם את עצמו בדירוג טוב יותר במהלך המירוץ ועקף מספר נכבד של רוכבים שהתחרו לצידו. " הצלחתי לשמור על מיקום יציב במהלך המירוץ. את המסלול העברתי לבד, לא היו רוכבים לצידי בגלל תנאי השטח המורכבים שלו" מספר גופר.

"למרות הקשיים בדרך והעובדה שלא הכרתי כלל את המסלול לפני, אני מרוצה מאוד מהתוצאה וכמובן שואף להשתפר ולהתקדם לעבר דירוג טוב יותר. אין ספק שהעבודה הקשה משתלמת ותמשיך להשתלם גם עד לסוף העונה " הוסיף.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 21:20-24.