טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
MXGP: מי יעצור את אנטוניו קאירולי?


   04-08-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הסיבוב ה-14 של התחרות יגיע לבלגיה במסלול החולי והסופר קשה בלומל. האיטלקי מוביל בבטחה וכבר מריח את סוף העונה. קלמנט דיסל ינסה לנצל את הביתיות

ה-MXGP מגיע ללומל, בלגיה, לסיבוב ה-14 מבין 19 בסך הכל בעונה. האדמה החולית בלומל היא המבחן השבועי עבור הרוכבים, כאשר יש להם רק 5 סיבובים לאתגר את מוביל הטבלה אנטוניו קאירולי. הרוכב האיטלקי המצוין מוביל בבטחה את טבלת הנקודות והוא כבר הוכיח שיש לו את היכולת הפיזית להתגבר על התנאים הקשים ביותר. הוא יצטרך את זה באחד המשטחים התובעניים ביותר בלוח השנה של המירוצים. קאירולי, שכבר זכה כאן ב-2010, 2011 ו-2014 יודע מה הוא צריך לעשות כדי לזכות.

ברוכב הבלגי קלמנט דיסל ינסה לנצל את יתרון הביתיות והקהל התומך. הוא מדורג שני בסך הכל וסיים שמיני כאן בבית ב-2016, אבל עלה פעמיים על הפודיום ב-2010 וב-2011.

רבים מאמינים שבסוף, השבוע הזה נוכל לראות את מאסטר החול ג'פרי הרלינגס, שמדורג שלישי ומממשיך לטפס בסולם עם תוצאות טובות, עולה עוד רמה. הוא ניצח את ה-MX2 ב-2011 וסיים שני ב-2010, הרוכב ההולנדי מכיר את החול בלומל לא פחות טוב מכל אחד אחר.

הרוכב הצרפתי של הוסקוורנה פאולין לקח את הניצחון היחיד שלו העונה ממש סמוך לכאן, במסלול בוולקנסווארד בהולנד. הוא סיים שלוש פעמים בחמשיייה הראשונה פלוס מקום שלישי בשנה שעברה בבלגיה, הוא בהחלט מצופה לתת כאן הופעה טובה.

רוכב HRC טים גאדג'סר מגיע בפורמה חזקה לאחר שהתגבר על פציעה בלוקט והצליח לסיים לסיים על הפודיום. הכושר שלו יעמוד ללא ספק למבחן אמיתי בסוף השבוע.

צילום: http://www.mxgp.comתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 22:11-24.