טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
MXGP: "הקליע" עשה זאת שוב


   07-08-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

המירוץ הראשון בלומל, בלגיה, סיפק רגעים אדירים ודרמה גדולה בסיומה ג'פרי הרלינגס עשה קאמבק נהדר מהמקום השישי לפסגה, חצי שנייה לפני קאירולי

היום הראשון של ה-MXGP בלומל, בלגיה הושלם, ומלך החול ג'פרי הרלינגס הפציץ עם ניצחון, בעוד ב-MX2 ניצח פאולס ג'ונאס. הגשם שליווה את הרוכבים, והפך את המשטח הבוגדני כבר ממילא עד לרמה חדשה של קושי. החול של לומל סיפק פלטפורמה למירוץ גדול.

ג'פרי הרלינגס נחשב לרוכב החול הטוב בעולם, והיום הוא הוכיח שזה נכון, לאחר שעשה קאמבק מופלא מהמקום השישי היישר לפסגה כשהוא עובר על פני הרוכב האיטלקי הנהדר אנטוניו קאירולי. את המירוץ פתח טוב רוכב הוסקוורנה מקס נגל שהוביל, אבל זה לקח לקאריולי בדיוק סיבוב אחד לעקוף את הגרמני ולהשתלט על העסק. בינתיים, טים גאדג'סר עקף את ג'רמי ואן הרביק ואת מקס נגל בדרך למקום השני.

שני הרוכבים הובילו רוב הזמן, אבל אז הגיע "הקליע" ג'פרי הרלינגס שהגיח מהמקום השישי ועבר ארבעה רוכבים תוך שלוש הקפות, כשהוא לוטש עיניים לפסגה. בינתיים, רוכב סוזוקי ג'סיקוניס, דהר והגיע למקום השלישי. גאדג'סר החל לצנוח למקום הרביעי ואז החמישי, קצת לפני נגל. פברה השלים את תמונת החמישייה המובילה.

צילום: http://www.mxgp.com

בינתיים בצמרת ההקפה האחרונה סיפקה דרמה מהסרטים, כשהרלינגס משתלט על ההובלה בחצי האחרון של ההקפה האחרונה, וסיים את קו הסיום חצי שנייה לפני קאירולי. גאדג'סר סיים שלישי, פברה רביעי ונגל חמישי.

הרלינגס אמר בסיום: "אני מאוד שמח על התוצאות, זה מסלול שמתאים לי היטב. אני שמח על היום להיות בעמדת ההובלה. זה לא קרה הרבה פעמים ואני מרוכז לקראת מחר".







תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 22:28-24.