טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
סקוט ספיד ניצח ב-GRC באינדיאנפוליס


   09-08-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

מול קהל ביתי תומך רוכב פולקסוואגן סיפק מירוץ נהדר ופתיחה מושלמת לעונה. "אני שמח שזה קרה בבית שלנו מול כל החברים והמעריצים". צפו ברגעים הגדולים

צוותי מירוץ מקומיים היו הסיפור של היום ברד בול גלובל ראלי קרוס אינדינאפוליס, ה-GRC, בביקור הראשון שלה אי פעם במסלול לוקאס אויל. רוכב פולסוואגן סקוט ספיד והרוכב כריסטיאן ברוקס לקחו את הניצחונות, כאשר זהו ניצחון שני העונה עבור כל אחד מהרוכבים. "הייתה לנו מכונית נהדרת, מהרגע שהורדנו אותה מהמוביל עד הרגע האחרון במירוץ הגמר", אמר ספיד בסיום.

"הצוות עשה עבודה נהדרת והמסלול היה מהנה מאוד. זו הפעם הראשונה שהיינו במסלול שהיה ברובו מעין תערובת חצץ, ובכל פעם שיצאנו למסלול זה היה קצת שונה. אני שמח שזה קרה באינדי, כי כאן זה הבית שלנו ויש כל כך הרבה חברים ובני משפחה שמגיעים לרגע הזה".

זו הייתה התחלה מושלמת לסוף השבוע של ספיד, שניצח את הפול וסיפק חצי גמר מצוין. חברו לקבוצה פאוסט, בינתיים, ניצח את חצי הגמר השני. שניהם הצליחו להתגבר על המכשולים על המסלול לצד נהגים רבים שהיו צמודים מאוד אחד לשני, אבל שניהם במהרה תפסו את שני המקומות הראשונים, עם לחץ של סטיב ארפין שלא הספיק להדיח את פאוסט מהמקום השני.

ב-GRC לייטס, ברוקס דהר לניצחון השני שלו העונה בקלות לאחר תקרית בפתיחה בין אלכס קיז וקונר מרטלי. סיריל ריימונד הצילח להחזיק מעמד במקום השני כשאת תמונת הפודיום במקום השלישי משלים דראויס פאקוי.

העונה של הרד בול ראליקרוס ממשיכה ב-12-13 באוגוסט עם האירוע השני בסדרה באטלנטיק סיטי. ספיד וברוקס ינסו לשמור על המומנטום שלהם.

טבלה

1. סקוט ספיד 41
2. טאנר פאוסט 34
3. סטיב הרפין

redbullglobalrallycross.comתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 11:05-24.