טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
כמו שעון: MXGP מגיע לשוויץ


   10-08-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

אחרי הטירוץ בבלגיה התחרות מגיעה בשנה השנייה ברציפות למסלול השוויצרי. הרלינגס ינסה לשמור על המומנטום וקאירולי ינסה להראות למה הוא מוביל הטבלה

מספר ימים לאחר המירוץ האחרון בלומל, בלגיה, ה-MXGP כבר מתכונן לסיבוב הבא בשוויץ, הסיבוב ה-15 באליפות. התחרות תגיע למסלול הפופולרי בשוויץ, שנה שנייה ברציפות לאחר הפסקה של 15 שנה. ב-2016 זה הסתיים באירוע מדהים עם קהל מדהים שיצר אווירה מחשמלת.

ג'פרי הרלינגס מגיע עם המומנטום לאחר שגבר בבלגיה על חברו לקבוצה אנטוניו קאירולי. עם זאת, לקאירולי עדיין יש את ההובלה בטבלה, והוא לא ידוע כאחד שמוותר. האיטלקי גם ניצח בשוויץ ב-2106 ויחפש לעשות זאת שנה שנייה ברציפות. יתרון נוסף שלו הוא שלהרלינגס אין שום היסטוריה של רכיבה בשוויץ, כיוון שהוא היה פצוע בשנה שעברה.

קלמנט דיסל היה במקום השני זמן רב עד שהרלינגס הגיח ולקח לו אותו. יש לו עונה יציבה בסך הכל, וכבר ניצח מירוץ אחד. השנה הוא ינסה לעשות בשוויץ תוצאה טובה יותר מאשתקד, אז סיים עשירי.

לרומיין פברה היה מירוץ טוב בבלגיה, עד שכמה טעויות הורידו לו את המיקום. מאז הוא כבר הספיק להתמנות כקפטיין נבחרת צרפת ברכיבה. בשנה שעברה הוא סיים כאן רביעי.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 23:02-24.