טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
אווירה מחשמלת: ה-MXGP הגיע לשוויץ


   14-08-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

המירוץ הראשון בסיבוב ה-15 של התחרות הגיע למסלול הבוצי של שוויץ שנה שנייה ברציפות. הקהל יצר אווירה מדהימה וראה את קאירולי לוקח את ההובלה

ה-MXGP הגיע לשוויץ לסיבוב מספר 15, המסלול הבוצי השתלב היטב עם הרוכבים המעולים שסיפקו אטרקציה לצופים שהגיעו לצפות במירוץ שנערך בפראונטפלד. המירוץ הובל בהתחלה על ידי מקס אנסטי ומהר מאוד הצטרפו מספר רוכבים לצמרת כולל טים גאדג'סר. זה היה רק לאחר כמה פניות שהאיטלקי אנטוניו קאירולי השתלט על ההובלה מידי אנסטי. המירוץ נמשך בקרב בין זוכה ה-GP ב-2010 לקיארולי הקשוח, אבל האיטלקי הוביל בפער ניכר.

מאחורי המובילים עמדו רומיין פברה, ורוכב KTM גלן קולדנהוף. אבל במהרה עקף את קולדנהוף במקום הרביעי טונוס, שהראה טכניקה מצוינת. מהר מאוד זה התפתח לקרב בין טונוס לג'פרי הרלינגס, שהראה בכמה הזדמנויות את היכולת המצוינת שלו, הוא עקף במהירות את טונוס אבל נכשל מאוחר יותר, כאשר קולדנהוף לקח לו את המקום.

בינתיים קאירולי סיים את המירוץ ראשון, 2.1 שניות לפני אנסטי. בסיום אמר: "אני מאוד נהנה לרכוב על המסלול הזה, זה תמיד מאוד טכני. ההתחלה שלי הייתה בסדר, הייתי במקום השלישי ומייד עברתי לשני, ובסוף הצלחתי להוביל כי מקס אנסטי עשה טעות. הוא היה ממש טוב היום והפעיל עלי לחץ".

פברה לקח את המקום השלישי, בעוד טונוס סיים רביעי, בפעם הראשונה בחייו שעשה מירוץ בבית. "ההתחלה שלי הייתה טובה והרגשתי שאני בקצב חזק, ממש הרגשתי את הקהל, שבגלל איך שהמסלול בנוי ממש רואה הכל ונמצא שם כל הזמן, זה היה מגניב ואני כבר ממש מצפה למחר".

טבלת המירוץ
1. קאירולי
2. אנסטי
3. פברה

צילום: http://www.mxgp.comתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 22:12-24.