טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
AMA MOTOCROSS: גשם זלעפות ביונדילה


   15-08-2017, טל דשא    
  שלח כתבה זו בדוא"ל

סבב מספר 10 היה גשום במיוחד וגרם לדחיית המירוץ ולמסלול בוצי במיוחד. מוסקין נזכר להתפוצץ וטומאק חוטף מכה קשה ומסיים רק עשירי

הטרוף של יונדילה מגיע בדמותו של גשם זלעפות במוטוקרוס האמריקאי אשר מקצר את המקצים וגורם לכאוס רבתי על המסלול, סבב מס' 10 מתחילים.

250
מרוץ מס' 1:

אדם סיניסירולו וג'ואי סבטג'י מזנקים מעולה כאשר סיניסירולו לוקח את ההולשוט לפני בן קבוצתו ובמקום השלישי מתמקם הפרייבטיר סטיבן קלרק אך הוא לא מחזיק מעמד ואת מקומו לוקחים ארון פלסינג'ר , ג'רמי מרטין ודילן פרננדיז. זאק אוזבורן לא פתח טוב אך הוא מתקדם מהר ומגיע למקום השישי תיק טק. סינסירולו ממשיך להוביל אך סבטג'י חם ורוצה לעלות למקום הראשון אך לא מצליח להגיע לסינסירולו שעושה לו טובה ומתרסק, כך סבטג'י מקבל את המקום הראשון וסינסירולו מוצא עצמו בסופו של יום במקום החמישי. סבטג'י מנצח את המרוץ לפני ג'רמי מרטין וזאק אוזבורן כאשר במקום הרביעי מסיים ארון פלסינג'ר לפני סיניסירולו שצריך להתחיל לעמוד בלחץ, ההתרסקויות האלו נובעות מאי עמידה בלחץ והגיע הזמן שזה יעבור לו.

מרוץ מס' 2:

גשם זלעפות דוחה את פתיחת המרוץ בשעתיים שלמות והופך את המסלול לביצה קשוחה ולמעשה חלק מהמסלול שונה מכיוון שהיו מקומות שאי אפשר לעבור בהם, טרוף. המרוץ מוזנק וג'רמי מרטין לוקח את ההולשוט לפני ג'סטין קופר. המרוץ מקוצר ולכן הרוכבים צריכים לתת בראש מההתחלה, ארון פלסינג'ר הוא אחד מאותם הרוכבים שלחצו חזק מדי ולאחר שכבר התקרב לקופר הוא מתרסק ואת מקומו יורש אר. ג'יי המפשיר כאשר פרננדיז לוקח את המקום הרביעי ופלסינג'ר חמישי אך העניינים עוד משתנים ובסופו של יום פרננדיס לוקח את המקום השלישי לפני סבטג'י ואוזבורן.

צילום: racerxonline.com

450
מרוץ מס' 1:

מאט ביסקגליה טס קדימה על הסוזוקי שלו ולוקח את ההולשוט עם עוד רוכב סוזוקי ג'סטין בוגל שני ורוכב הונדה כריסטיאן קרייג במקום השלישי אך מהר מאוד מוסקין ובאגת מתיישבים עליו ומורידים אותו למקום החמישי. מוסקין מצליח להוציא את המיטב מתנאי המסלול הבעייתיים והוא עובר את שני רוכבי סוזוקי ועולה למקום הראשון, עליו הוא שומר עד לסוף המרוץ, מה שאומר שכרגע יש לו חמישה נצחונות רצופים, מרשים.

בוגל ובאגת עוברים את ביסקגליה ובאגת עושה מהלך גם על בוגל שמוצא את עצמו במקום השלישי. השאיפה של באגת היא לתפוס ולעבור את מוסקין אך מוסקין לא מוותר ומנצח כאשר באגת מסיים כמובן שני וקול סילי שעבר את בוגל שלישי לפני בוגל וכריסטיאן קרייג שסוגר את החמישייה הראשונה. מה לגבי מוביל הטבלא אילי טומאק? הוא מסיים את המרוץ במקום העשירי, אמנם בניקוד אך זו מכה רצינית בשבילו.

מרוץ מס' 2:

המרוץ הזה נדחה בכמה שעות וגם קוצר ל-20 דק' במקום 30. מוסקין פותח חזק מאוד ולוקח את ההולשוט לפני דין ווילסון שמאבד את זה וכמעט את האופנוע ולאחר מכן מאבד את המקום למרטין דבאלוס הרוקי. הצרות של ווילסון לא נגמרות כאן מכיוון שקופר ווב עובר אותו גם בהמשך המרוץ. מוסקין מנצח עוד מרוץ, השישי ברציפות ודבאלוס שני עם ווב שלישי ווילסון רביעי לפני אילי טומאק ששוב עבר מקצה מרוץ לא מוצלח במיוחד.

ההסתערות הזו של מוסקין על האליפות בסוף העונה מאוד מפתיעה אך בעיקר זה מאוחר מדי, כעת נותרו עוד 2 סבבים או ארבעה מרוצים אם תרצו והסיכוי שלו לתפוס את טומאק קטן ביותר אך עדיין קיים.

תוצאות משולבות:
250:
1. ג'רמי מרטין- 2/1
2. ג'ואי סבטג'י- 1/4
3. זאק אוזבורן- 3/5
4. דילן פרננדיז-6/3
5. ג'סטין קופר 2/12
450:
1. מרווין מוסקין- 1/1
2. מרטין דבלוס- 8/2
3. קול סילי- 3/6
4. קופר ווב- 7/3
5. בלייק באגת- 2/11

אליפות לאחר 10 סבבים:
250:
1. זאק אוזבורן- (הוסקוורנה) 413נק'
2. ג'רמי מרטין- (הונדה) 350נק'
3. גו'אי סבטג'י- (קאוואסאקי) 324נק'
4. דילן פרננדיז- (ימאהה) 299נק'
5. אלכס מרטין- (ק.ט.מ) 296נק'
450:
1. אילי טומאק- (קאוואסאקי) 400נק'
2. בלייק באגת- (ק.ט.מ) 333נק'
3. מרווין מוסקין- (ק.ט.מ) 369נק'
4. דין ווילסון- (הוסקוורנה) 299נק'
5. קול סילי- (הונדה) 263נק'תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 18:54-24.