טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
AMA MOTOCROSS: אוזבורן אלוף ראוי


   22-08-2017, טל דשא    
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הסבב הלפני אחרון באד קריק הבטיח וסיפק מנצח חדש ב-250. וב-450 טומאק נותן מירוץ ראשון מזעזע אבל מתקן ומנצח את השני. ההכרעה מתקרבת

אליפות המוטוקרוס האמריקאית הגיעה אל באד קריק שהוא הסבב ה-11 והלפני אחרון והפעם יש לנו אלוף 250 חדש וראוי ומנצח חדש באותה הקטגוריה.

250

מרוץ מס' 1:

אדם סיניסירולו לוקח את ההולשוט עם ג'רמי מרטין ואר. ס'יי המפשיר מאחוריו במקום השלישי בזמן שמוביל הטבלה זאק אוזבורן מתרסק בפנייה הראשונה של המרוץ. מכאן והלאה אוזבורן רכב כמו משוגע עד לסיום המקום השמיני בזמן שסיניסירולו לא מוותר על ההובלה במרוץ לשניה אחת ומנצח לראשונה בקריירה. ג'רמי מרטין מסיים שני והמפשיר שלישי כאשר מקלרף רביעי ופלסינג'ר חמישי.

מרוץ מס' 2:

מרטין ומקלרף פותחים חזק ומקלרף לוקח את ההולשוט אך מרטין מיד לוקח את ההובלה כאשר אוזבורן מפצה על המרוץ הקודם והוא פותח במקום השלישי. מקלרף חוזר למקום הראשון ומרטין מאבד לאחר מכן גם את המקום השני כאשר אוזבורן תוקף אותו וגם עובר בקלילות מרשימה ומתחיל לרדוף אחרי מקלרף.
אוזבורן על הזנב של מקלרף אך זה האחרון מצליח להשאיר את אוזבורן מאחוריו לכמה דקות וכאשר אוזבורן חם על הגז זה לא פשוט לעשות זאת. מרטין מצידו מתרסק ומאבד כמה מקומות ובכך מגיש את האליפות לאוזבורן.

סיניסירולו חד גם הוא ותוקף את מקלרף ללא רחמים ולוקח את הניצחון הכללי במרוץ, ויש לציין שכבר מזמן הגיע הזמן שיעשה זאת. במקום הרביעי מסיים פלסינג'ר לפני קולט ניקולאס.

התוצאה של סוף השבוע הזה היא שזאק אוזבורן לוקח אליפות מוטוקרוס ראשונה וסוגר את עונת 2017 בצורה הטובה ביותר למרות שנותר עוד מרוץ אחד עד לסוף העונה.


צילום: www.racerxonline.com

450

מרוץ מס' 1:

ביסקגליה טס ולוקח את ההולשוט אך הוא מיד נעקף על יד דבאלוס שמפתיע מאוד בעונתו הראשונה בקטגוריה לאחר שנים ב-250. ג'סטין בוגל גם הוא פותח מעולה ורוצה את הניצחון השני שלו העונה ומראה נחישות מרשימה על הסוזוקי, מגיע לדבאלוס ועובר אותו.

דווקא מתמודדי האליפות לא פתחו טוב בכלל אך מוסקין מצליח לתקן את המצב ובמהלך המרוץ מצליח להגיע לדבאלוס במקום השני וגם לעבור אותו. מוסקין לא מוותר ומנסה בכל כוחו לתפוס את בוגל וגם כמעט מצליח לעשות זאת אך בוגל רוכב חכם ורגוע ומנצח את המרוץ השני שלו העונה ובכך מסיים את רצף הניצחונות של מוסקין.

במקום השלישי מסיים דבאלוס כאשר קול סילי רביעי ובלייק באגת סוגר את החמישייה הראשונה. מוביל הטבלה טומאק חווה מרוץ מזעזע ביותר ומסיים במקום השביעי.

מרוץ מס' 2:

ביסקגליה שוב לוקח את ההולשוט עם בוגל ובאגת צמודים אליו והמחזה של שלושתם לוקחים קפיצה ענקית פשוט מרהיב. בוגל משתלט על ההובלה ובאגת לוקח את המקום השני כאשר ביסקגליה שלישי וטומאק רביעי ועם רצון אדיר לפצות על המרוץ הראשון.

באגת רודף אחרי בוגל וגם עובר אותו כאשר טומאק שעבר את ביסקגליה עובר גם הוא את בוגל ומתחיל לתקוף את באגת ללא רחמים. באגת מנסה להשאיר את טומאק מאחוריו אך טעויות קטנות מצידו מאפשרות לטומאק לעלות למקום הראשון. טומאק רוכב אגרסיבי וכמעט שמאבד את האופנוע אך מצליח להציל את הנפילה וגם נשאר במקום הראשון לפני באגת ובוגל.

מרווין מוסקין שוב לא פתח טוב והוא עובד קשה בכדי להגיע למקום הרביעי שם הוא גם מסיים את המרוץ כאשר טומאק מנצח לפני באגת ובוגל שסוגר את הפודיום. מאחורי מוסקין מסיים דין ווילסון עם עוד תוצאה נאה עבורו.

צילום: RACERXONLINE.COM

תוצאות משולבות:
250:
1. אדם סיניסירולו- 1/2
2. זאק אוזבורן- 8/1
3. שיין מקלרף- 4/3
4. ג'רמי מרטין- 2/6
5. ארון פלסינג'ר- 5/4
450:
1. ג'סטין בוגל 1/3
2. מרווין מוסקין- 2/4
3. אילי טומאק- 7/1
4. בלייק באגת- 5/2
5. קול סילי – 4/8

אליפות לאחר 11 סבבים:

250:
1. זאק אוזבורן- (הוסקוורנה) 451נק'
2. ג'רמי מרטין- (הונדה) 387נק'
3. אדם סיניסירולו- (קאוואסאקי) 330נק'
4. ג'ואי סבטג'י-(קאוואסאקי) 324נק'
5. ארון פלסינג'ר- (ימאהה) 319נק'

450:
1. אילי טומאק- (קאוואסאקי) 439נק'
2. בלייק באגת- (ק.ט.מ) 411נק'
3. מרווין מוסקין- (ק.ט.מ) 409נק'
4. דין ווילסון- (הוסקוורנה) 320נק'
5. קול סילי- (הונדה) 294נק'תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 16:31-24.