טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
Maverick X3: לאדרנלין אין מחיר


   24-08-2017, תומר וולף    
  שלח כתבה זו בדוא"ל

חברת עופר אבניר חשפה לראשונה בארץ את דגם ה- 3X MAX XRS עם 4 מושבים, כשכולם משתתפים בחוויית הנסיעה, מה שיכול להסביר את המחיר הגבוה

משפחת ה- X מתרחבת ומתחזקת, חברת עופר אבניר חשפה לראשונה בארץ את דגם ה- 3X MAX XRS עם 4 מושבים עם 172 כ"ס !!!

ממה שנראה מהנתונים היבשים וממראה העיניים גם הפעם Can-Am חשבו מחוץ לקופסה וייצרו סגמנט חדש. איזה ? הרי כבר קיימים רכבי שטח קלים עם 4 מושבים.. וגם הם כלים איכותיים ומהנים אבל, הפעם נראה ש-Can-Am החליטו לשים דגש לכל הנוסעים בכלי, באופן שכולם יוכלו להיות שותפים בחווית הנסיעה ולא, שיהיה נהג אחד שנהנה בטירוף , נהג משנה שיהנה באופן מסויים ושני נוסעים מאחורה שיחכו שהסיוט יסתיים בתקווה שהם והאיברים הפנימיים שלהם ישארו מחוברים או לפחות באותו האיזור.

לא חווינו נסיעה ב-MAX אבל החלל הגדול שיש לנוסעים מאחורה, אפשרות לכיוון הכיסא (קדימה ואחורה) הזוית של הכיסא (בנטיה לאחור) הכיסא עצמו (חובק ותומך)ידיות נוחות לאחיזה ולסיום כרית מול הפנים למקרה שבכל זאת עפים קדימה.

אבל בנוסף לכל זה ומה שאולי יותר משמעותי, זה תוספת אורך בבסיס הגלגלים של ה-MAX , כמעט חצי מטר יותר מהדגמים הקודמים (342 ס"מ ) ובולמי "3 עם מהלך מיתלה של 56 ס"מ.

צילום: יצרן

מה שאני מבין מכל הדבר הזה שעם ה- MAX יהיה ניתן לשמור קצב של מרוץ כאשר כל ארבעת הנוסעים יוכלו אפילו ליהנות מהעניין. בכלל החל מ2018 כל דגמי ה-X יהיו מצויידים במנוע 172 כ"ס , אבל הי, כנראה מי שרכש את דגמי 2017 "החלשים " יוכל לרכוש קיט מקורי שיעלה את ההספק של המנוע גם ל 172 כ"ס. ( 9,000 ש"ח "בלבד").

כמובן שכל הדגמים, מדגם R X3 שעולה 165,950 ועד 3X MAX XRS שעולה 212,950 מגיעים עם שורה ארוכה של תוספות. המספרים של הכלים נראים דמיוניים, אבל ממה שדיווחו לנו, מתחילת המכירות של דגמי ה-X נמכרו למעלה מ – 200 כלים.. וסביר שעד סוף השנה ימכרו עוד 50.

מה שמלמד אותנו שלכסף אין טעם ואין ריח, אבל לאדרנלין יש גם טעם וגם ריח ולכן כנראה המחיר כאן לא מנצח. נאלץ להמתין עוד קצת זמן עד אשר הכלים יסיימו תקינה ואז נוכל לוודא שהתיאוריה מתאימה למציאות.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 12:51-24.