טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
ויוה לה פראנס: ה-ISDE יוצא לדרך


   24-08-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

500 קבוצות רכיבה מוכנות לקראת מסע הרכיבה המטורף לאורך שישה ימים מדהימיםף יתקיים ברייב. ארצות הברית רוצה לשמור על התואר, הצרפתים רוצים לחגוג בבית, ואולי דווקא בריטניה תפתיע?

הנה זה מגיע, וזה הולך להיות הכי צמוד שיש. 500 משתתפים מ-30 מדינות שונות יגיעו לבריב לה גייארד, צרפת להשתתף בחגיגת ה-ISDE. כולם יגיעו, מכל יבשת בעולם, כשאפילו ליפן יש נציגות, לאמריקה הדרומית, אוסטרליה, ואפילו אנחנו נהיה שם. התחרות מייצגת את הרוח של ה-ISDE, אירוע שמתואר לא פעם בתור האולימפיאדה של האופנועים. את ישראל ייצגו בתחרות תומר שמש, יואב שפירא, דרור כהן, צוק סלע, רון קדשאי, עומר עפרוני, בר נוב ונמרוד חמו.

צרפת, כמובן, מביאה את המספר הרב ביותר של הרוכבים, כש-92 מתוכם יגיעו מהמדינה, רוכבים איכותיים כמו ג'וליאן גוייטר ומארק גרימיין, שכבר זכו בעבר בגביע העולם עבור צרפת.בריטניה מיוצגת עם 14 מועדונים, כשהחזקים שבהם כוללים שלישייה מעניינת מאוד כמו טום סגר, וג'ייסון תומאס. כשגם באנדורו 2 ג'יימי לואיס, שהצעיד את הבריטים למירוץ יוצא מן הכלל בספרד בשנה שעברה, צפוי לקחת חלק במאמץ עבור הממלכה.

אבל עם כל הכבוד למארחים ולבריטים, המועמדים שמגיעים מוכנים להגן על התואר, הם נבחרת ארצות הברית, עם שיירה מפחידה בראשות קודי ווב, ואלוף האנדורוקרוס 2016 ג'וני טרמיין, שאליהם יצטרפו בן קלי, שלא זר ל-ISDE. השלישייה הזאת מהווה איום לכל קבוצה שהיא. אוסטרליה תשלח את אלוף העולם ב-125CC, שיין ווטס האגדתי.

כל כך הרבה עומד לקרות, ובעוד שלושה ימים זה מתחיל. מה ההימור שלכם?תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 22:57-24.