טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
שרקו משיקה את דגמי השטח לשנת 2018


   29-08-2017, רז הימן   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

קבוצת HM מוטורס משיקה את ליין האופנועים החדש עם המוטו הקבוע - איכות לפני כמות. היעד: כלים אמינים ואיכותיים עם ביצועים מעולים

קבוצת HM מוטורס יבואנית אופנועי שרקו בישראל משיקה את ליין האופנועים החדש של היצרן הצרפתי לשנת הדגם 2018. שרקו, חברה צעירה יחסית למתחרותיה בשוק אופנועי השטח העולמי, החלה לפעול ולייצר אופנועי טריאל בשנת 1998 וחמש שנים מאוחר יותר גם אופנועי אנדורו.

לאחרונה עברה החברה לייצר אופנועים במפעל חדש ומודרני שהקימה בנים שבדרום צרפת. אם כושר הייצור עמד עד היום על 5500 כלים בשנה, אז במפעל החדש תקרת הייצור כבר עומדת על 22000 כלים בשנה, כמות שבשרקו לא ממהרים להגיע אליה ודבקים בתפיסת עולמה של החברה המשפחתית הקטנה – איכות לפני כמות. היעד הוא קודם כל לייצר כלים עם ביצועים מעולים ושיהיו אמינים ואיכותיים, הכמות כבר תגיע כתוצאה של האיכות.

טריאל

דגמי 2018 שיוצעו למכירה בישראל יהיו Homologeted ST-125 במחיר 42900 ₪ למזומן ו ST-300 Homologeted במחיר 50900 ₪ למזומן.

אנדורו

ליין האנדורו ל 2018 כולל שלושה עם מנועי 2 פעימות ושלושה עם מנועי 4 פעימות. דגם חדש לחלוטין הוא ה SE 125 2T Racing עליו בונים רבות גם היצרן וגם היבואן בישראל. זהו למעשה אופנוע האנדורו המקצועי היחיד בנפח 125 סמ"ק, 2 פעימות שמשווק היום בישראל עם סטרטר חשמלי ושעומד בתקנות יורו 4. השחקנים הנוספים בקטגוריה שנזנחה על ידי קטמ והוסקוורנה הם ה EN 125 של TM ו 125RR של בטא שעדיין לא הגיע לארץ.

שאר הכלים בליין קיבלו שיפורים ושינויים שונים שמהווים המשך טבעי באבולוציה, ביניהם – גרפיקה חדשה המוטמעת בפלסטיקה חדשה ללא צורך במדבקות, כיסוי מושב עם חיכוך משופר, פנס קדמי, בולם אחורי משופר, מזלגות בתיבת ההילוכים, מערכות פליטה עם משתיקים קלים יותר, מתנע משופר ב 2 פעימות, גם קלאטצ' מחוזק ושיפורים במשאבת המים.

בקרוב נתרשם מהכלים גם ברכיבה ונלמד על משמעות השיפורים.

שמחנו לשמוע שבהתאם לתפיסת העולם של היצרן גם היבואן ימשיך לתמוך בספורט המקומי וברוכבי המותג. נכון להיום מונה קבוצת המרוצים 7 רוכבים המתחרים בליגת האנדורו ועל הפרק עריכת מבחני מיון בסוף השנה שמטרתם לבחור רוכב צעיר שיתחרה בעונת 2018 על גבי דגם ה SE-125-R בתמיכת היבואן.

פריסת מוסכי השרות צפויה השנה להתרחב עם הכשרתם של מוסכים נוספים לטפל באופנועי המותג, כמו גם הפצתם. מוסך מרכזי של היבואן על הפרק והיוזמה המבורכת להבאתם ארצה של מדריכי רכיבה מחו"ל תימשך גם בשנה הקרובה.

למחירון דגמי 2018
תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 09:20-24.