טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
ה-ISDE יצא לדרך: ארצות הברית כבר איבדה את התואר


   29-08-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

האמריקאים קיוו להגן על התואר, אך בעקבות פרישה של ת'אד דובאל, שהתרסק, איבדו סיכוי.

ההתרגשות והציפייה סוף סוף פינו את הדרך לקראת תחילת המירוץ, לו חיכו כל כך הרבה אוהדים ומעריצים מתחילת השנה. התחרות ה-92 במספר של ה-ISDE יצאה לדרך, ונראה כי הרבה מאוד מדינות יחשקו בניסיון להדיח את ארצות הברית ולקחת את התואר.

האמריקאים, לצערם, חוו את הסיוט הגדול ביותר שלהם, וזה עוד לפני שהחלו. בעקבות הפציעה של ת'אד דובאל, שנפצע במהלך הטסט הראשון, הם למעשה סיימו את התחרות כיוון שהניקוד של כל רוכב נחשב בכל יום, ומדובר על ארבעה רוכבים שיצברו נקודות, האמריקאים איבדו את הסיכוי. דובאל, אחד הרוכבים המוכשרים בתחרות, שזכה בעבר באליפות ה-AMA אנדורו, וגם ב-GNCC, הוא היה מועמד להיות אחד הזוכים גם בתחרות.

למרות זאת, טיילור רוברטס מוליך כרגע את התחרות אחרי הטסט הראשון והשני. אחריו נמצאת כל נבחרת הטריקולור, שהתמקמו שם בצורה מרשימה. מדובר על ג'רמי טארו, לואיק לאריו וכריסטוף נאמבוטין, כולל כריסטוף צ'ארליר, שנמצא במקום התשיעי, מה שאומר שצרפת מתכוונת ללכת חזק מאוד על התואר.

ומה עשו הישראלים :
מקום 81 יואב שפירא, הישראלי הכי מהיר היום , מקום 82 בר נוב שרכב צמוד לשפירא , מקום 113 תומר שמש, מקום 152 נמרוד חמו, מקום 156 דרור כהן, מקום 196 צוק סלע, מקום 318 רון קדשאי, מקום 344 עומר עפרוני.עוד דיווחים בהמשך השבוע, ועד לסיום, אצלנו באתר NAZZIMAתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 14:52-24.