טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
ה-ISDE: צרפת מרגישה בבית


   30-08-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

לאחר ההתרסקות של האמריקאים ביום הראשון, הצרפתים ממשיכים להוביל בגדול על אוסטרליה. בנשים, האוסטרליות דווקא מובילות. ומה עשו הישראלים?

לאחר שההתרגשות והציפייה סוף סוף פינו את הדרך לקראת תחילת המירוץ של ה-ISDE, לו חיכו כל כך הרבה אוהדים ומעריצים מתחילת השנה. התחרות ה-92 במספר של ה-ISDE הגיעה ליום השני שלה, ונראה כי הרבה מאוד מדינות יחשקו בניסיון להדיח את ארצות הברית ולקחת את התואר. כזכור, אתמול האמריקאים חוו את הסיוט הגדול ביותר שלהם, וזה עוד לפני שהחלו. בעקבות הפציעה של ת'אד דובאל, שנפצע במהלך הטסט הראשון, הם למעשה סיימו את התחרות כיוון שהניקוד של כל רוכב נחשב בכל יום, ומדובר על ארבעה רוכבים שיצברו נקודות, האמריקאים איבדו את הסיכוי.

ומה ביום השני? לצרפת מצידה לא אכפת מהאמריקאים, והם מרגישים בבית וממשיכים בפורמה המצוינת שלהם מהיום הראשון, והגדילו את הפער מהאוסטרלים ל-4 דקות ו-19 שניות. בג'וניור, ארה"ב דווקא בראש, כאשר שוודיה שהובילו בתום היום הראשון איבדו את אחד הרוכבים שלהם בגלל בעיה טכנית. בגזרת הנשים, אוסטרליה לוקחת את המושכות ומובילה על פני ארה"ב, וספרד, שהובילה ביום הראשון צמחה למקום התשיעי.

צילום: http://www.enduro21.com

ומה עם הישראלים ביום השני למירוץ המטורף בצרפת?


יואב שפירא, שבמקום ה-30 (82 כללי) הישראלי המהיר! עם זמן כולל של 44:32.61 דקות.
תומר שמש במקום 41 (110 כללי)
בר נוב במקום 48 (138 כללי)
צוק סלע במקום 58 (159 כללי)
רון קדשאי במקום ה-88 (272 כללי)
עור עפרוני במקום 123 (367 כללי)


דרור כהן במקום 55 (112 כללי)סיפר בעמוד הפייסבוק שלו: יומיים קשים מאחורינו, זינקתי אחרי הרבה רוכבים שעשו לי עבודה קשה. מהאחיזה לא נישאר מימנה כלום רק קוליסים בגובה חצי אופנוע מחר יום חדש מסלול חדש מקווה שיצליח לשפר".


נמרוד חמו במקום ה-56
(114 כללי) סיפר בעמוד הפייסבוק שלו: יומים ראשונים סיימנו זה כבר טוב!
מצליח לשפר מיקום ומרגיש יותר טוב בטסטים. אחרי לילה לא פשוט עם קילקול קיבה רע, כבר ראיתי את עצמי מחוץ למשחק. מזל שכשעולים על האופנוע הכל נשכח .עוד דיווחים בהמשך השבוע, ועד לסיום, אצלנו באתר NAZZIMAתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 22:00-24.