טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
MXGP: הרלינגס ניצח בפלורידה


   04-09-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

התחרות הגיעה למסלול בג'קסונוויל, והרלינגס ניצח בתום מירוץ ראשון מצוין. קאירולי סיים שני. הרלינגס בסיום: "היה מירוץ מצוין והרגשתי חזק פיזית ונפשית"

ה-MXGP הגיעה למסלול בג'קסונוויל, פלורידה, שאירחה את מיטב הרוכבים בעולם למירוץ הראשון מבין השניים. המשטח החולי שיחק בדיוק לידיים של ג'פרי הרלינגס ולתומאס קובינגטון. רומיין פברה פתח מצוין את המירוץ והוביל במהרה עם מהירות רבה בהתחלה. במהרה הצטרפו אליו אנטוניו קאירולי וג'פרי הרלינגס. קאירולי השתלטו על ההובלה כשהרלינגס מאחוריו. טעות של ההולנדי נתנה לאיטלקי את האפשרות לברוח. במקום השלישי ניצב ג'רמי ואן הרביק יחד עם ג'סטין ברסיה.

ברסיה הוביל במשך ארבע הקפות אבל האט ביחד עם פאולין, שסיים 8, אבל ברסיה התדרדר עד לתחתית הדירוג. בינתיים אילי טומאק האגדי התאושש מפתיחה רעה, אבל לאחר מכן שוב האט ונתן מירוץ לא טוב אותו סיים במקום ה-14.

צילום: http://www.mxgp.com

בינתיים הרלינגס וקאירולי בצמרת החלו בקרב בין שני הטוענים לכתר. אבל שניים רבים והרלינגס, שהגיח מצוין מאחור לקח את ההובלה. הוא לא רק ניצח לבסוף, אלא אף עשה זאת בפער של 19 וחצי שניות.

בסיום אמר הרלינגס: "היה מירוץ טוב עם פתיחה טובה, אבל במהרה נסוגתי אחורה ועשיתי כמה טעויות וטוני קפץ בחזרה. הייתי מאוד נרגש היום, והרגשתי חזק פיזית, ונפשית ואני כבר לא יכול לחכות למירוץ השני".

טבלת המירוץ
1. הרלינגס
2. קאירולי
3. רומיין פברהתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 18:37-24.