טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
ה-MXGP: הרלינגס ממשיך לככב


   05-09-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

האליפות הגיעה לאדמה החולית והקשוחה של ג'קסונוויל, פלורידה. הרלינגס מצליח לנצח במירוץ מצוין בפער גדול ומצמצם את הפער מקאירולי מוביל הטבלה

אליפות ה-MXGP של אמריקה הגיעה לאדמה החולית והקשוחה של ג'קסונוויל, פלורידה, במוטוקרוס פארק. אלפי צופים נלהבים הגיעו לצפות במיטב הרוכבים בעולם אחד נגד השני. המירוץ לא אכזב את הקהל הרב, עם מירוצים צמודים ורווי אקשן. רוכב KTM ג'פרי הרלינגס ניצח בסופו של האירוע המרתק.

לאחר שהרלינגס ניצח את המירוץ הראשון מבין השניים, במירוץ השני ההולשוט הלך לקאירולי שהקדים את הרלינגס, פאולין וטומאק. ברור היה שקאירולי הולך על התואר כשההקפה השלישית שלו הייתה המהירה במירוץ. הרלינגס לא ויתר ונתן את הכל בכדי שהעונה לא תוכרע כבר הפעם. רוכב סוזוקי קווין סטריג'בוס עשה קאמבק נהדר אחרי שהתגבר על תקלה באופנוע וסיים עם המירוץ הטוב ביותר שלו העונה - במקום החמישי.בהקפה השמינית קאירולי עשה מספר טעויות שאפשרו להרלינגס להשתלט על העניינים. הרלינגס לא הביט לאחור וקפץ על ההזדמנות, כשהוא מנצח את קאירולי ומנצח במירוץ הכללי. בסיום הרלינגס אמר: "אני מאושר היום. היה לי מירוץ ראשון מצוין עם קרב קשה, במירוץ השני הייתה לי פתיחה טובה, הייתי אחרי טוני וחיכיתי לסיבובים האחרונים. ידעתי שזה יהיה אכזרי ושנינו היינו עייפים בסוף. נשארתי קרוב אליו והייתה לו איזו התרסקות בסוף. אני מבסוט על הניצחון ומחכה כבר למירוץ הבא אצלי בבית".

קאירולי שסיים שני במירוץ השני סיים שלישי בסך הכל ואיבד 8 נקודות. אילי טומאק סיים שלישי במירוץ השני.

הטבלה הכללית של האליפות

1. קאירולי 673
2. הרלינגס 577
3. פאולין 545תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 17:56-24.