טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
אליפות או חגיגה ביתית


   07-09-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

ה-MXGP מגיע להולנד כשאנטוניו קאיירולי יכול לחגוג אליפות, אלא אם ג'פרי הרלינגס המקומי יצליח לדחות לו שוב את החגיגות

הסיבוב ה-18 של אליפות העולם במוטוקרוס, מחזיר אותנו לאירופה, לאחר ביקור נהדר בארצות הברית. כעת אנחנו נוחתים באחד המקומות המזוהים עם המוטוקרוס, אסן, שבצפון הולנד. "המסלול המעגלי" ייתן לנו כבר את ניחוח סוף העונה, כשג'פרי הרלינגס ינסה לשאת את האהדה העצומה לה הוא זוכה במדינתו, כדי לנצח את מי שעתיד להיות הווינר הגדול של העונה, אנטוניו קאיירולי.

הקרב בין השניים צפוי להיות חם, שכן אם ההולנדי יעשה זאת, הוא ימנע מהאיטלקי את התואר בפעם השנייה ברציפות, לאחר שעשה זאת בסיבוב הקודם. כעת קאירולי עשוי לחגוג את הזכייה התשיעית שלו בסה"כ בקריירה.

קצת יותר מאחור נמצא לו גטייר פאולין, שנמצא במקום השלישי, כשהוא מוביל בנקודה אחת בלבד על קלמנט דה - סאל. הצרפתי מגיע לתחרות כשהוא חם מאוד, וישמח לסיים באותו מקום בו סיים ב-2015. טים גאג'סר ממוקם חמישי.

כדי להשלים את החגיגה, תוכלו לקבל גם את מקס אנסטי ומקס נאגל, וכמובן רומיין פברה, שעשוי להפתיע גם הוא ולזכות בבכורה.

ב-MX2, פאולס יונאס הפסיד ברגע האחרון בפעם הקודמה לג'רמי סיוור, שעדיין נמצא מרחק של 40 נקודות מהמוליך, אך יכול לנצל פה הזדמנות מעניינת. בפעם האחרונה שג'ונאס התחרה כאן, זה היה ב-2015 ואז הוא סיים שישי.

תומאס אולסן, בנואיט פאטורל, תואמס קובינגטון וג'וליאן לייבר, ינסו לשפר את המיקום שלהם, אבל אין ספק - זאת הולכת להיות חוויה נהדרת.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 21:04-24.