טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
התגעגעתם? ה-GNCC חוזר אחרי חודשיים


   08-09-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

פגרת הקיץ הסתיימה, והרוכבים יחזרו היישר אל המסלול בניו יורק, כאשר ווקר פאולר יוכל להבטיח אליפות שלישית בתום עונה נדירה שלו

לאחר חודשיים של הפסקה ה-GNCC חוזר, עם ארבעה סיבובים שנותרו לאליפות. וכשהעונה מתחילה להגיע לסיום, לווקר פאולר יש סיכוי לסגור את הסיפור כבר הפעם, במירוץ שייערך בניו ברלין, ניו יורק.

פאולר מראה השנה שליטוה מוחלטת. כשהוא מנצח את כל המירוצים מלבד אחד, שגם בו הוא סיים שני. אם הוא ימשיך ברצף הנפלא שלו, הוא יוכל לחגוג אליפות שלישית כבר הפעם. עם זאת, אף אחד לא יופתע אם הוא ימצא מולו כמה מתחרים קשוחים ביותר, בטח לאחר שהם ניצלו את חופשת הקיץ שלהם כדי להתאמן ולהשתפר.

כאשר רק כמה סיבובים בודדים נותרו לעונה, אדם מקגיל עדיין מחפש את הניצחון הראשון שלו. אין מחלוקת שמקגיל יכול לעמוד במרכז הפודיום, והרצון שלו לעשות זאת רק מתגבר ומגיע לשיא בלשב המתקדם הזה של העונה. לאחר מקום שביעי מאכזב שהוא השיג הזה בשנה שעברה, הוא יחפש הפעם גאולה כפולה.

בוף השבוע הזה הוא הזדמנות מושלמת לברייסן ניל להתחבר ולהשיג את הניצחון הראשון שלו בקריירה המקצוענית שלו. עם שבע פעמים בחמישייה הראשונה, כולל ארבעה פודיומים, הבחור מאוהיו מחזיק כרגע ברותן נקודות כמו כריס בוריץ'. בוריץ', אלוף שש פעמים בעבר, ירצה לחחזור השבת הזו למסלול הניצחונות, בעוד ג'רוד מקלור יחפש לחזור לדוכן אחרי הפסקה של שש סיבובים.

צילום: https://gnccracing.com

טבלת האליפות

1. ווקר פאולר 265
2. אדם מקגיל 180
3. כריס בוריץ 158
4בריסן ניל 148
5. ג'רוד מקלור 137תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 08:41-24.