טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
ה-MXGP: קאירולי תמיד רוצה עוד


   10-09-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

האיטלקי הנהדר רוצה להבטיח אליפות תשיעית באסן ולהמשיך בקריירה המפוארת של אחד מגדולי הרוכבים של זמננו, ואולי אפילו רוכב ה-GP הגדול אי פעם

רוכב KTM האיטלקי אנטוניו קאירולי מגיע לסוף השבוע הזה באסן, הולנד, ב-MXGP כשרק דבר אחד מול העיניים שלו: להבטיח את האליפות התשיעית שלו. זה מדהים, אבל ב-2005, גם אז בספטמבר, קאירולי הצעיר השיג את אליפות המוטוקרוס הראשונה בקריירה שלו., גם אז בחול העמוק של "המסלול המעגלי" של הולנד.

צירוף מקרים מדהים, הוא שבדיוק ביום הזה, סטפן אברטס זכה באליפות התשיעית שלו, שני רוכבי ימאהה חגגו ביחד, אחד מהם רק שנה לפני הפרישה, והשני מתחיל את מה שתהיה קרייה מלאה באליפויות ובניצחונות GP.

עם 83 ניצחונות גרנד פרי ורשימה ארוכה של הצלחה בינלאומית, הסיצילאני יכול בקלות לנוח על זרי הדפנה, לאחר קריירה מדהימה. אבל רוכבים כמו קאירולי אף לא מסופקים, ותמיד רוצים עוד ועוד.


צילום: http://www.mxgp.com

הרוכב הגדול ביותר של תקופתו ואולי המתחרה הגדול ביותר של ה-GP בכל הזמנים, צריך בסך הכל לסיים בין עשרת הראשונים בסוף השבוע באסן, מה שישלח אותו לזכות באליפות ולהירגע, לפחות למשך שישה חודשים עד שעונת 2018 מתחילה.

"אני מקווה שאעשה את זה בהולנד", אמר קאריולי, "אסן זה מסלול שאני מאוד אוהב, ומקווה שאוכל להבטיח את התואר כבר במירוץ הראשון ולאחר מכן לקיים כמה קרבות טובים. יחד עם ג'פרי הוכחנו שיש לנו מהירות טובה לאחרונה, ואנחנו "נמצאים שם" רוב הזמן"תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 20:04-24.