טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
פינאלה צרפתית


   14-09-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

האליפות תגיע בסוף השבוע לסיבוב ה-19 והאחרון שלה במסלול המעגלי היפה של צרפת. למרות שקאירולי כבר הבטיח את התואר, נשאר הקרב על הכבוד והיוקרה

ה-MXGPA יגיע בסוף השבוע הקרוב לסיבוב ה-19 והאחרון שלו, וזה רק טבעי שהוא יתקיים במסלול המעגלי היפה של צרפת. התקווה היא שנקבל מירוץ מצוין, לפחות כמו בביקור האחרון בצרפת של האליפות, ב-2015.

נכון שרוכב KTM אנטוניו קאירולי כבר הבטיח את הזכייה שלו באליפות לשנת 2017, אבל הוא בהחלט ירצה לנצח את המתמודדים האחרים ולסיים בטעם טוב, ובעיקר לנצח את ג'פרי הרלינגס שניצח בשני הסיבובים האחרונים.

קאירולי, שהוכתר בפעם התשיעית בקריירה שלו בשוע שעבר באסן, הולנד, יבוא משוחרר מלחץ לאחר הזכייה, אבל גם הוא וגם הרלינגס ילחמו ללא ספק על הניצחון ועל הכבוד והגאווה שהוא מביא עמו.

שני רוכבים ייהנו בסוף השבוע מקהל ביתי תומך, הצרפתים רומיין פברה ופאולין. פברה זכה באליפות ה-GP בצרפת -2015, בעוד פאולין סיים 12 ב-2015 ו-23 ב-2009. פאולין מדורג שלישי בטבלה, צמוד לקלמנט דיסל. לרוע מזלו של דיסל, הוא התרסק ונפצע בשבוע שעבר, מה שיבטיח בכל מקרה לפאולין את המקום השלישי הסופי.

טים גאדג'סר מדורג כרגע חמישי בטבלה, אבל הוא מחלים מהתרסקות קשה באסן. לא בטוח שהוא יתמודד בסוף השבוע, אבל הוא בהחלט ירצה לשמור על המיקום שלו, כאשר פברה רק 6 נקודות מאחוריו.

הטבלה

1. קאירולי 710
2. הרלינגס 627
3. פאולין 571תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 21:12-24.