טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
ה-MXGP: פינאלה נהדרת


   19-08-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הסיבוב האחרון של האליפות התקיים מול אלפי אוהדים נלהבים בצרפת. הרלינגס המשיך ביכולת הנהדרת שלו וניצח, כאשר קאירולי האלוף הרחק מאחור

אלפי אוהדים נלהבים הגיעו לצפות בסיבוב האחרון של ה-MXGP שנערך במזג האוויר אידאלי בצרפת, וראו את ג'פרי הרלינגס, שנמצא בפורמה מצוינת, משיג ניצחון ומסיים בטעם מתוק מדבש את העונה. ב-MX2 תומאס קובינגטון אמנם ניצח את המירוץ, אבל פול ג'ונאס הוכתר כאלוף העונה.

רוכב הוסקוורנה מקס אנסטי לקח את ההולשוט, כאשר מהר מאוד טים גאדג'סר השתלט על ההובלה. עם ההקפה הראשונה נצמדו אליו רומיין פברה וגלן קולדנהוף. בהקפה השנייה אנסטי התאושש ועקף את קולדנהוף, כאשר פברה וגאדג'סר מובילים בבטחה. פאולין היה חמישי עד שהרלינגס ההולנדי חימם מנועים והחל בדהירה שלוו.

הוא עקף את בן ארצו קולדנהוף בהקפה השישית. הקהל בינתיים הריע ממושכות לבן ארצם, הצרפתי רומיין פברה, שניסה למצוא כח ולעקוף את גאדג'סר. הוא התקרב, אבל לא מספיק בשביל לבצע את המהלך. את המירוץ הראשון לקח בסוף גאדג'סר, כשהוא עוקף את פברה, הרלינגס, אנסטי ופאולין.

במירוץ השני אנסטי שוב התחיל מצוין ועקף את הרלינגס שלקח את ההולשוט. השניים המשיכו להוביל כאשר גאדג'סר נצמד מאחור. מאחוריו היה אקשן אמיתי כאשר טונוס נלחם באלוף העולם הטרי קאירולי, ובבורשב. קאירולי קצת האט בהמשך. בינתייים הרלינגס ואנסטי סיפקו את אחד הקרבות המותחים של העונה, ושני הרוכבים העניקו לקהל פינאלה מצוינת.

בסיום הרלינגס מנצח וגם לוקח את המירוץ הכללי. טים גאדג'סר סיים שלישי במירוץ השני אבל שני בסך הכל. את העונה הוא סיים במקום החמישי המכובד.

אנסטי סיים שלישי בצרפת, ויכול רק להודות על עונה פנטסטית שנתן כרוקי בעונת הבכורה שלו. אנטוניו קאיורלי האלוף אמר: "אני מאוד שמח על העונה, עבדנו קשה כדי לנצח ועשינו את זה. אני כבר לא יכול לחכות לעונה הבאה".

צילום: http://www.mxgp.com

טבלה סופית של העונה

1. קאירולי 722
2. הרלינגס 672
3. פאולין 620
4. קלמנט דיסל 544
5. טים גאדג'סר 530תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 04:00-24.