טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
ווקר המלך: צפו ברגעים הגדולים של ה-GNCC


   24-09-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

לאחר שווקר פאולר הבטיח אליפות שלישית ברציפות בניו יורק, אתם מקבלים בסרטון אחד את כל רגעי האקשן הגדולים שהיו שם. תבלו

הסבב העשירי של ה-GNCC התקיים בניו יורק. שמיים מעוננים מעט הותירו מספיק זמן למסלול להתייבש מהגשם שירד בתחילת השבוע, אך המסלול נותר חלקלק, אבל כל זה לא הפריע לווקר פאולר להשיג את האליפות השלישית שלו ברציפות. צפו ברגעים הגדולים מהמירוץ שבסיומו הוכתר האייס מן, ווקר פאולר הענק כאלוף פעם נוספת.

חודשיים של ציפייה דרוכה בגלל חופשת הקיץ הסתיימו, והדגל הירוק מצא את כריס בוריץ', שזכה שש פעמים בתואר, לוקח את ההולשוט, עם פאולר ולנדון וולף דבוקים לו לגלגלים האחוריים.

פאולר עשה עבודה זריזה מעמדת הפתיחה, והפעיל לחץ על בוריץ' החל מהקפת הפתיחה. לאט לאט פאולר תפס פער מבוריץ', שמצא עצמו נאבק עם מקלור על המקום השני. פאולר עשה בינתיים מירוץ משלו בהובלה. ממש לפני שהגיעו ל"סקיי שוט" הידוע, בוריץ' נתקל בבעיה טכנית.


לאחר שהמירוץ הגיע לנקודת האמצע, החל פאולר להתרחק עוד יותר, ומקלור נשאר מאחור אך בפער עקבי. עם מטרים ספורים לקו הסיום, ניל עשה את המעבר לפודיום, כאשר וולף החליק בקטנה על המסלול.

צילום: https://gnccracing.com

הזכייה של פאולר הביאה אותו לראש הטבלה, בפער שמבטיח לו את התואר למרות שנותרו עוד שלושה סיבובים. מקלור סיים שני והגיע אל הדוכן לאחר הפסקה של שישה סיבובים וניל השלים את תמונת הפודיום.

"אני לא יכול להיות מאושר יותר", אמר פאולר האלוף בסיום. "אני לא יכול להיות גם גאה יותר בהישג הנפלא שלי ושל הצוות הנהדר שלי".

טבלה

1;. פאולר 295
2. מקגיל 180
3. ברייסן ניל 169תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 19:58-24.