טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
הימאהה XMAX 400 החדש בישראל


   27-09-2017 , מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

ה-XMAX 400 מציע חבילה ספורטיבית, מפנקת ושימושית – יעיל וזריז בעיר, אבל עם יכולת תיור ארוכת טווח בכבישים מהירים ולאורך זמן. ידיעה פרסומית

מטרו מוטור, יבואנית ימאהה בישראל, מודיעה על תחילת שיווקו של הימאהה XMAX 400 בישראל.
הימאהה XMAX 400, ממשיך את הפילוסופיה של קטנועי הספורט המצליחים במשפחת ה-MAX – ביצועים ספורטיביים, טכנולוגיה מתקדמת, שימושיות ואיכות גבוהה ביותר.

ה-XMAX 400 מציע חבילה ספורטיבית, מפנקת ושימושית – יעיל וזריז באופן מפתיע בעיר, אבל עם יכולת תיור ארוכת טווח בכבישים מהירים ולאורך זמן , וזאת הודות לשלדה קלת משקל, וגוף קומפקטי.

צילום: יח"צ

מאפיינים עיקריים
הימאהה XMAX400 מקבל את שפת העיצוב האגרסיבית בהשראת ה-TMAX החדש, ויורש ממנו גם את האלמנטים הטכנולוגיים החדשניים: תאורת לד, הנעה ללא מפתח, ומערכת בקרת אחיזה מתקדמת – TCS.

מנוע ה-XMAX 400, בתקן יורו 4 מכוון להציע את ההספק והמומנט הדרושים לנסיעה ארוכה בכבישים בין עירוניים, עם האצה בשרנית, גם במהירויות גבוהות המאפיינות כבישים מהירים. בנוסף, המתלה הקדמי של ה-XMAX400, כמו גם ב-TMAX, הוא מתלה אופנוע בעל שני משולשים – לתמיכה ביכולות הספורטיביות ובהיגוי הזריז. בנוסף, ולטובת התנהגות דינאמית משופרת, ה-XMAX 400 משיל ממשקלו 5 ק"ג לעומת הדגם הקודם.

למרות העיצוב הקומפקטי, ה-XMAX 400 מציע שימושיות גבוהה בזכות תא אחסון ענק, שיכול להכיל 2 קסדות מלאות, ומקום נוסף לתיק. כבשאר דגמי משפחת ה-MAX, ה-XMAX 400 מצויד במשקף רוח מתכוונן (ידני) להתאמת מיגון הרוח לרוכב בכל מהירות ובכל מזג אוויר. מושב ה-XMAX, יוקרתי ומפנק במיוחד, בדומה למושב ה-TMAX.

בגזרת הבטיחות, ה-XMAX החדש מצויד במערכת ABS, TCS והוא בעל מערכת בלימה קדמית של שתי צלחות בלימה. ה-XMAX 400 גם מקבל את בלם היד המוכר מה-TMAX, לטובת חנייה נוחה ובטוחה במשטחים משופעים.

מחיר: 43,985 ₪

מערכת NAZZIMA אינה אחראית על המחיר ו/או התוכן ו/או טיב ו/או איכות המוצר, אשר ניתן על ידי בית העסק ובאחריותו הבלעדיתתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 20:50-24.