טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
ד.ל.ב מוטוספורט משיקה את אופנועי אינדיאן החדשים בישראל


   29-09-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

האינדיאנים כאן: ד.ל.ב מוטוספורט משיקה באופן רשמי את מותג אינדיאן, את אולם התצוגה המרכזי וחנות האביזרים במתחם החברה בשורק

ד.ל.ב מוטוספורט, מקבוצת לובינסקי, שמחה להשיק בישראל באופן רשמי את מותג האופנועים האמריקני 'אינדיאן', את אולם התצוגה המרכזי וחנות האביזרים במתחם החברה שבשורק. מותג האופנועים ההיסטורי שהחל את דרכו עוד בשנת 1897 כחברה לייצור אופניים וב-1901 עם ייצור האופנוע הראשון, נרכש על ידי פולריס האמריקנית בשנת 2011. ד.ל.ב מוטוספורט מקבוצת לובינסקי, המייצגת את פולריס בישראל, קיבלה את זיכיון הייבוא בשנת 2015 והיבוא הרשמי מתחיל כעת בשנת 2017.

מותג הפרימיום האמריקני הוותיק ביותר וחלוץ מנועי ה-V טווין, ייהנה בישראל מיד עם תחילת דרכו משני אולמות תצוגה גדולים - הראשון והמרכזי שבהם מושק במתחם קבוצת לובינסקי שבמעוין שורק (מרק מושביץ 3, ראשון לציון) והשני, ברחוב שוקן, בסמוך לסוכנות המרכזית של KTM.

הנקודה בתל אביב תעבור בקרוב שדרוג מקיף כדי שתעמוד בסטנדרטים הקפדניים של המותגים המיובאים על ידי ד.ל.ב מוטוספורט. אופנועי אינדיאן אשר מפורסמים בזכות עיצובם האייקוני, איכות הייצור הגבוהה, ההקפדה על מרכיב ההנאה מהרכיבה והביצועים, ההשקעה בחומרים הרכיבים והטכנולוגיה שמחמיאה למסורת היוקרתית, ישווקו בישראל בהרכב מלא - כל ארבע משפחות הדגמים והגרסאות אותן מציעה היצרנית בארה"ב. 'מידסייז', 'קרוזר', 'באגר' ו'טורינג'.

צילום: רונן טופלברגתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 08:24-24.